Het was een gezellige avond met lekker eten, leuke mensen en mooie wandeling.
Maastricht heeft echt prachtige gebouwen en is een mooie stad. Wel heb ik uiteraard een naam hoog te houden, dus vandaar mijn gehele uitrusting bij mij en maar 4 foto's geschoten.
Maastricht verlaten had nog wel wat voeten in aarde... de A2 opkomen was wat lastig met een afgesloten oprit... daarom maar eerst op zoek naar een benzinestation gegaan. Waarbij bij de eerste de betaalautomaat buiten werking was en bij de tweede deze zelfs geheel niet aanwezig was!

Gelukkig had ik intussen wel een route gevonden om op de A2 te komen. Zo mocht ik dan eindelijk rond 01:00 uur ook daadwerkelijk op weg naar huis zijn.

Onderweg werd dan nog wel mijn aandacht getrokken door een industrieel terrein, met heel veel en felle witte lichten. Hier heb ik nog héél even getwijfeld om mijn auto op de vluchtstrook te parkeren (en dat terwijl ik niets met industrie heb).
