Bossen bij Oosterbeek

Plaats hier foto's (gemaakt met een Nikon camera) die je graag wilt laten zien. Het gaat hier om de inhoud van de foto's, en niet zozeer om de technische kwaliteiten.
Woudschim

Bossen bij Oosterbeek

Bericht door Woudschim » wo jun 25 2008 1:11 pm

Ook deze zijn net als de foto's van kasteel Doorwerth gemaakt tijdens onze wandeltocht:


1.
Afbeelding

2.
Afbeelding

3.
Afbeelding

4.
Afbeelding

5.
Afbeelding

6.
Afbeelding

7.
Afbeelding

8.
Afbeelding

Gebruikersavatar
Melliw
Clublid
Clublid
Berichten: 2346
Lid geworden op: do jun 12 2008 10:45 am
Locatie: IJsselmuiden
Foto's bewerken toestaan: Ja
Contacteer:

Bericht door Melliw » wo jun 25 2008 1:16 pm

Waarom allemaal zwart/wit. Ik heb niet het idee dat het wat toevoegd. plaats ook eens wat kleur, bijv. van het hek. Verder vind ik de foto's wel aardig. Alleen die van de vissers is wat minder.

gr. Melliw
BrinksFotografie

I believe that the greatest tool we have as photographer is our own two feet.

Woudschim

Bericht door Woudschim » wo jun 25 2008 1:22 pm

Waarom zwart/wit?

zwartwit spreekt me altijd ontzettend aan, ik vind het vaak mooier dan kleur, kleur leidt te veel af soms. Ik zal ze nog eens in kleur bewerken en ergens opladen als je wilt.

Gebruikersavatar
Patrick
Clublid
Clublid
Berichten: 27199
Lid geworden op: do nov 01 2007 7:24 pm
Locatie: Velserbroek
Ervaringsniveau: *****
Foto's bewerken toestaan: Ja
Contacteer:

Bericht door Patrick » wo jun 25 2008 1:26 pm

Grappig. Ik zit terwijl ik door de foto's blader juist te denken: "kijk, dit werkt omdat het in zwart-wit is". De kleurenversies zouden zomaar eens ontzettend kunnen tegenvallen...
Patrick | Instagram | Flickr | Nikon Z8 + Zf + D700 plus best veel glaswerk, een Fujifilm X-T3 met wat objectieven en een Leica Q3 point-and-shoot

Gebruikersavatar
Hans Braakhuis
Forumlid
Forumlid
Berichten: 6048
Lid geworden op: ma nov 29 2004 1:03 pm
Locatie: Gelderland
Foto's bewerken toestaan: Nee
Contacteer:

Bericht door Hans Braakhuis » wo jun 25 2008 1:28 pm

In m'n woongemeente heb je de Hemelse Berg, daar naar beneden, is de (Lage) Oorsprong. Een fantastisch wandel gebied.
En als je dan eindigt bij het Kasteel in Doorwerth is daar een prima theehuis.

Wat me aanspreekt is de doortekening van de zwarten en de niet uitgevreten hoge lichten. Daarmee versterk je de sfeer in het bos. En daardoor voel ik me op de Hemelse Berg.

Binnenkort ga ik eens wandelen in Het Paradijs, ook in deze gemeente.

Quinty

Bericht door Quinty » wo jun 25 2008 1:40 pm

Klopt, een erg mooi gebied. Mijn moeder werkte nog een poosje bij het verpleeghuis wat op het gebied van de Hemelse Berg stond, tevens de Hemelse Berg genaamd. Het is echter gesloopt een jaartje geleden.

Het gebied is erg prachtig, ook het watertje, waar de jongens staan te vissen, heb ik veel gezien. Als het bevroren was gingen wij daar met mijn vader schaatsen en haalden we daarna m'n moeder van haar werk.

Gebruikersavatar
ALE
Clublid
Clublid
Berichten: 6606
Lid geworden op: vr jul 20 2007 10:58 pm
Foto's bewerken toestaan: Ja

Bericht door ALE » wo jun 25 2008 11:04 pm

Ik zou ze ook graag in het kleur willen zien. #4 was misschien mooier geweest indien je een trage sluitersnelheid had gebruikt. Het water zou dan mooier stromen.
Groet,


ALE
Nikon dSLR | Nikon lampjes | Een grote en een paar kleine Nikkor toeters

Dennis71

Bericht door Dennis71 » wo jun 25 2008 11:08 pm

Echt mooi!

Gebruikersavatar
Boldey
Forumlid
Forumlid
Berichten: 919
Lid geworden op: di nov 13 2007 3:08 pm
Locatie: Groningen
Ervaringsniveau: ****
Foto's bewerken toestaan: Nee
Contacteer:

Bericht door Boldey » do jun 26 2008 2:18 am

Ja erg mooi daar. Is dit niet het Duno gebied? Erg mooi als je daar aan de rand van de Rijn staat. In de ijstijd hebben de gletsjers het land opgedrukt waardoor de heuvels zijn ontstaan. Aan de andere kant van de Rijn is het weer helemaal vlak. Ik ga er snel weer eens heen om te wandelen. Mijn opa woont in Oosterbeek, lijkt me een goede reden om even die kant op te gaan....

Gebruikersavatar
Hans Braakhuis
Forumlid
Forumlid
Berichten: 6048
Lid geworden op: ma nov 29 2004 1:03 pm
Locatie: Gelderland
Foto's bewerken toestaan: Nee
Contacteer:

Bericht door Hans Braakhuis » do jun 26 2008 8:41 am

De Duno ligt in het verlengde ervan langs de Rijn, onder Doorwerth. Nog iets verder: de Noorberg bij Renkum, Heelsum.

Laat deze foto's nooit in kleur zien svp.

mikemix

Bericht door mikemix » do jun 26 2008 8:54 am

Mijn idee, zwart wit versterkt hier het gevoel.

Ruudje

Bericht door Ruudje » do jun 26 2008 9:12 am

num 6 en 8 mooie platen.

Zwart wit maakt het net dat beetje dat het speciaal maakt


grR

Ko

Bericht door Ko » do jun 26 2008 3:42 pm

Hele nette serie zeg. Ik ga het zwart/wit steeds meer weten te waarderen.
Dit is een serie waar ik als kijker langer naar kijk van gemiddeld.

Woudschim

Bericht door Woudschim » do jun 26 2008 6:20 pm

Bedankt voor de reacties.

Op een ander forum vonden ze het zwart/wit maar helemaal niets overigens. :?

Ik heb ze ook in kleur bewerkt, maar zw geeft toch net een wat meer dromerige sfeer. Kleur maakt het teveel een registratie.

Ko

Bericht door Ko » do jun 26 2008 9:37 pm

Woudschim schreef:Bedankt voor de reacties.

Op een ander forum vonden ze het zwart/wit maar helemaal niets overigens. :?

Ik heb ze ook in kleur bewerkt, maar zw geeft toch net een wat meer dromerige sfeer. Kleur maakt het teveel een registratie.
Tsja, op sommige fora is de 1e reactie doorslaggevend voor de rest van het verloop.
Ik hoop altijd dat mensen zelf de moeite nemen om te kijken hoe of wat ipv het 1e replay te knippen en plakken.

Ik kan me voorstellen dat er foto's in de serie zitten die ook in kleur heel goed om aan te zien zijn. Maar post je ze door elkaar voelt de serie niet goed denk ik.
Ook is er eigenlijk altijd wel wat op of aan te merken op foto's omdat er vaak gereageerd wordt op smaak ipv het technische gedeelte. Een foto vind je mooi of niet. De 1 bewerkt de foto naar zijn/haar smaak en de ander juist heel anders.
Uiteindelijk gaat het er om dat je zelf tevreden bent. Zolang je maar open staat voor opbouwende kritiek waarvan jij denkt dat je wat van kunt leren.

Plaats reactie

Terug naar “Foto presentaties”