Hallo Macer,
Een tip, nummer je foto's in de post, dat 'praat' makkelijker. Vind de tweede foto eruit springen, kwa beweging. En de zevende is erg SciFi.
Ik denk dat je tusen de derde en de vierde een keus moet maken, met in je achterhoofd wat je zien wil laten.
Sterk aan de vierde is hoe de mensen opgestapeld zijn, en ik vind de teddies aan de linker en de gevels aan de rechterkant grappig contrasteren.
De kleuren lijken me goed, denk dat er met nabewerking meer uit te halen kan zijn. Je zegt beginner te zijn, je kan zeker tevreden zijn. Als ik zo kijk dan denk je na over het beeld dat je wilt vastlegen.
Daarom is je laatse foto in mijn ogen het zwakst, omdat voorgrond scherp is en de beweging van de Hamer van Thor op de achtergrond onscherp is. En dit in combinatie met de kraan rechts doet het 'onevenwichtig' overkomen.
Dit 'lees' ik uit je foto's, dus ik kan er totaal naast zitten
Groet