Om die reden heb ik ook 4 jaar Multipla gereden, kon ook niet iedereen waarderen.

Oh, dacht dat ie speciaal voor mij werd gepost, althans dat staat erboven "om Gobert te triggeren".bartv70 schreef:Je naam is veranderd, sorry
3e of 4e huis??? Ik heb er maar 1![]()
Die dame, daar leef ik al 30 jaar mee samen
Niet geschoten is altijd mis....en soms onscherpGobert schreef:Oh, dacht dat ie speciaal voor mij werd gepost, althans dat staat erboven "om Gobert te triggeren".bartv70 schreef:Je naam is veranderd, sorry
3e of 4e huis??? Ik heb er maar 1![]()
Die dame, daar leef ik al 30 jaar mee samen
Daarom wist ik niet zo goed waarop ik moest letten. Ik denk dat mijn ogen de verkeerde compositionele lijnen volgen.bartv70 schreef:Niet geschoten is altijd mis....en soms onscherpGobert schreef:Oh, dacht dat ie speciaal voor mij werd gepost, althans dat staat erboven "om Gobert te triggeren".bartv70 schreef:Je naam is veranderd, sorry
3e of 4e huis??? Ik heb er maar 1![]()
Die dame, daar leef ik al 30 jaar mee samen
Neu, gaat eigenlijk wel prima zo. Gezellig volk, die vreemdgangers.Peter schreef:Moet de titel van het draadje al aangepast worden of houden we het nog wel even vol... ?
FZ200, ook een leuk toestel voor een leuke prijs.Arthur Mol schreef:Om weer even naar de start van dit topic te gaan; ik snap Bart helemaal hoor. Ik (mijn vrouw eigenlijk) zocht iets met veel zoom, ook de Canon is door mijn handen gegaan, maar mijn keuze is gevallen op de Panasonic FZ200.
Jammer dat Nikon niet zoiets produceert. Opnames in RAW was een van de voorwaarden waaraan het apparaat moest voldoen en dat heeft Nikon (vooralsnog) niet.