1 vraagje: Als ik het forum kom, dan zie ik in de header van het template de naam van Jos Werkhoven en ik heb werkelijk geen idee wie dat is, ik ben het in ieder geval niet

Moet ik nog iets aanpassen ?
vriendelijke groet ,
Weekkey
Op mijn berichtje in november reageerde Peter snel dat het op de ToDo-lijst stond.JaapV schreef:Los van de layout, een stukje functionaliteit is verdwenen: de maximale grootte en, indien nog aanwezig, de Exif op een volgend tabblad.
Klik nu op een foto en er gebeurt ofwel helemaal niets, of er wordt een nieuw tabblad geopend met diezelfde foto op de Flickr site.
Dat laatste heb ik tot dus alleen nog maar waargenomen met Flickr foto's en dan nog niet eens álle Flickr foto's.
Code: Selecteer alles
[url=https://flic.kr/p/RnfX9c][img]https://c1.staticflickr.com/1/396/32402045111_f6ae4c5e10_h.jpg[/img][/url][url=https://flic.kr/p/RnfX9c]Untitled[/url] by [url=https://www.flickr.com/photos/onefocusoneworld/]Peter Wennink[/url], on Flickr