Pagina 1 van 1

Max geheugen in een D60

Geplaatst: vr aug 15 2008 5:13 pm
door sb0864
Hallo, Ik begrijp dat er max aan geheugen kaarten is, om te gebruiken.
Bij sommige camera's is dat 2 GB. Ik heb een Nikon D60, wat mag hier max in. ?
Ik kan het niet vinden in mijn handleiding + dit Forum.

En kan iemand mij in Jip & Janneke stijl uitleggen, hoe je een foto plaatst in dit forum, ik krijg steeds de fout melding over een URL regel typen,

Thanks Mathijs

Geplaatst: vr aug 15 2008 5:26 pm
door Roelof
Op blz 158 van je handleiding staat dat je in elk geval 4GB en 8GB SDHC kaartjes kunt gebruiken, groter lijkt mij niet nodig bij een D60.

Die foutmelding over een missende URL bij het plaatsen van een foto komt doordat er een script uitgevoerd wordt en jij je browser blijkbaar zo ingesteld hebt dat hij scripts blokkeert. Als je IE gebruikt, klik dan op de gele balk bovenin waarin gepraat wordt over scriptvensters en klik op 'tijdelijk toestaan' Vervolgens kun je als je script uitvoert de URL naar het plaatje invoeren.
Je kunt het ook handmatig doen, door zelf ook de [img]en[/img] tags om URL van het plaatje te zetten.

Geplaatst: vr aug 15 2008 5:35 pm
door cvdl
Hoi Mathijs,

Wat foto's plaatsen betreft heb ik het maar opgegeven, kreeg echt goed gemeend advies van div. gewaardeerde club leden en daarvoor nog dank.

Wel jammer voor de clubleden dat ze zo mijn plaatjes niet kunnen zien.

Leuke groet van Cees.

Geplaatst: vr aug 15 2008 5:38 pm
door joepert
Ik gebruik een transcend 4GB-kaart (goedkoop!) en dat werkt als een tierelier. Niet offcieel goedgekeurd door Nikon, maar werkt dus prima.

Geplaatst: vr aug 15 2008 5:42 pm
door Patrick
cvdl schreef:Hoi Mathijs,

Wat foto's plaatsen betreft heb ik het maar opgegeven, kreeg echt goed gemeend advies van div. gewaardeerde club leden en daarvoor nog dank.

Wel jammer voor de clubleden dat ze zo mijn plaatjes niet kunnen zien.

Leuke groet van Cees.
Beetje off-topic, maar goed. Wat is precies het probleem bij het plaatsen van foto's? Probeer het eens met een account bij photobucket.com (is gratis). Dat werkt naar mijn bescheiden mening zeer eenvoudig...

Geplaatst: vr aug 15 2008 6:37 pm
door sb0864
Ik gebruik picassa lijkt mij ook geen probleem.

Geplaatst: vr aug 15 2008 8:06 pm
door M.Oorthuis
Roelof schreef:...groter lijkt mij niet nodig bij een D60.
Wat heeft dat met de camera te maken? Als je in RAW schiet is die 8 gb zo vol hoor.

Sandisc Extreme 3 8GB SDHC

Geplaatst: vr aug 15 2008 8:57 pm
door Nikon Made in Thailand
Gebruik m'n Nikon D60 met de Sandisk Extreme 3 SDHC 8GB kaart.

Machine staat ingesteld op NEF en kan 655 foto's maken op deze kaart. Da's voor mij voldoende. De kaart is snel en haalt met gemak 20MB/sec.

Deze kaart zou je via www.digicamshop.nl kunnen kopen.

Of dit de max. is weet ik niet, maar 655 foto's in NEF lijkt mij heel wat!

Er zit een USB adapter bij.

Geplaatst: vr aug 15 2008 9:25 pm
door sb0864
Afbeelding
Gelukt ! wat vinden jullie van mijn 1e foto op dit forum ?

Voor wat betreft geheugen, kan ik rustig 8 GB doen, zonder bang te zijn dat de camera het zal weigeren.
Dank voor uw reactie !