Pagina 1 van 1
Stonehenge en Brecon Beacons
Geplaatst: ma sep 22 2008 10:51 pm
door Veneboer
Afgelopen zomer naar Wales geweest. Deze foto's wilde ik graag laten zien:
Door op de foto's te klikken krijg je het panorama in het originele formaat. (NB: Resolutie is hoog)
(1) Stonehenge panorama
(2) Brecon Beacons
(3) Stonehenge II (dit is geen HDR overigens)

Geplaatst: ma sep 22 2008 11:12 pm
door ALE
Ziet er heel netjes en verzorgt uit. Ik zou alleen in de tweede foto iets meer contrast toevoegen. Laatste foto is een kwestie van smaak (eigenlijk is het dat altijd) ik zou daar iets minder gras op de voorgrond hebben gezet waardoor de horizon uit het midden zou komen. Maar het blijft muggenziften, ze zijn gewoon goed.
ALE
Geplaatst: ma sep 22 2008 11:15 pm
door GdP
Mooie foto's.
Stonehenge was het 'Lourdes van de steentijd'
http://www.elsevier.nl/web/10204424/Nie ... entijd.htm
Geplaatst: di sep 23 2008 7:23 am
door MarileenK
Mooie foto's, goed gelukte panorama.
Hier wil ik ook nog een graag een keer heen.
X
Geplaatst: di sep 23 2008 8:34 am
door Ciska
Als ik hem weg moet halen, moet je het maar zeggen
Geplaatst: di sep 23 2008 8:45 am
door Riemke
Mooie omgeving en dito foto's. Met het commentaar van Ale kan ik wel meegaan, ik zou ook wat croppen
Ik vind het wel leuk dat er mensen op je laatste foto staan trouwens. Dat geeft leuk de verhoudingen weer. Je kunt dan goed zien hoe groot het is.
Geplaatst: di sep 23 2008 10:46 am
door GdP
Bij foto 2 heb je de verkeerde Layout gekozen bij het samenstellen van het panorama. Nu lijkt het net een 'schaal', met een riviertje die van boven naar beneden loopt, en weer terug naar boven.
Je had 'Perspective' moeten kiezen, naar mijn mening, i.p.v. 'Reposition Only'.