Pagina 1 van 2

waar koop ik mijn nikon spullen

Geplaatst: di sep 22 2009 5:42 am
door vuilnisman
goede morge

ik ben op zoek een winkel waar ik spullen kan kopen voor mijn d3000 zoals een tas, misschien een andere lens en een geheugen kaart, ik woon en werk in Amsterdam maar kom ook veel in Rotterdam en Dordrecht centrum, ik denk dat de geheugenkaart t minste moeite is want die verkopen veel winkels wel maar die andere dingen moeten toch bijna echte Nikon spullen is wel zo netjes en professioneel :ugeek:

gr ricardo

Re: waar koop ik mn nikon spullen

Geplaatst: di sep 22 2009 8:11 am
door Cookie1397
Niet in Rotterdam maar er vlak bij. Kamera-Express in Capelle a/d IJssel
http://www.kamera-express.nl/
Groet Ed

Re: waar koop ik mn nikon spullen

Geplaatst: di sep 22 2009 8:35 am
door M.Oorthuis
Inderdaad Kamera-express is toch wel de grootste en meestal goedkoopste.

Re: waar koop ik mn nikon spullen

Geplaatst: di sep 22 2009 9:06 am
door Bea
Ik woon in Dordrecht en daar heb je de Digimaxx maar ik koop mijn spullen meestal bij Foka Rotterdam.

Re: waar koop ik mn nikon spullen

Geplaatst: di sep 22 2009 10:55 am
door Witkee
Voor geheugenkaarten zou ik eens kijken bij Saake-shop.nl is goedkoop en snelle levering.

Re: waar koop ik mn nikon spullen

Geplaatst: di sep 22 2009 11:21 am
door Hans Braakhuis

Re: waar koop ik mn nikon spullen

Geplaatst: di sep 22 2009 11:49 am
door ArjanL
Vlak bij Rotterdam in Barendrecht Camera. Soms goedkoper, en zéker rustiger dan Kamera Express. Prijzen vergelijk je op de websites

Re: waar koop ik mn nikon spullen

Geplaatst: di sep 22 2009 1:16 pm
door Patrick
Als je in Amsterdam woont en werkt: probeer Foto Booms eens. Niet zo groot, maar prima prijzen.

Cameraland in Alkmaar is wellicht ook goed te doen voor je.

Re: waar koop ik mn nikon spullen

Geplaatst: di sep 22 2009 1:39 pm
door A.Translator
Patrick schreef:Als je in Amsterdam woont en werkt: probeer Foto Booms eens. Niet zo groot, maar prima prijzen.
Bedankt voor de tip. Ik woon veel dichterbij minstens drie van de fotozaken die Hans geGoogled heeft, maar met geen van die drie heb ik prettige ervaringen. Het nut van dit forum lijkt me nu juist dat je van de ervaring van anderen profiteert, dus ik ga zeker eens bij Booms langs.

Re: waar koop ik mn nikon spullen

Geplaatst: di sep 22 2009 2:43 pm
door mikemix
Ik koop ze altijd in de winkel.

Cameraland Alkmaar
Cameranu Urk
Cameratools Apeldoorn

Re: waar koop ik mijn nikon spullen

Geplaatst: di sep 22 2009 11:37 pm
door J.Hoes
Ik koop veelal in winkel van
KameraExpress Capelle a/d Yssel
Correct Rotterdam.
Digital Warehouse A'dam Osdorp
Cameraland Alkmaar.
Wat minder kritische spulletjes via internet: KE, Cameratools, Foto Konijnenberg, ArendHandelsonderneming.

Groet Hans

Re: waar koop ik mijn nikon spullen

Geplaatst: wo sep 23 2009 9:18 am
door rene de wit
in Wassenaar zit ;
www.japancamera.nl
hier haal ik al mijn nikon spullen

succes

Re: waar koop ik mijn nikon spullen

Geplaatst: wo sep 23 2009 5:00 pm
door Isflicka
De laatste tijd ben ik een beetje terughoudend geworden m.b.t. aankopen van Nikon spul. Er zijn heel veel fotowinkels die het hoofd niet meer boven water kunnen houden dus aanbetalen is er bij mij niet meer bij. Overigens via internet aankopen doen is momenteel helemaal niet aan te raden.

Re: waar koop ik mijn nikon spullen

Geplaatst: wo sep 23 2009 5:07 pm
door Patrick
Isflicka schreef:De laatste tijd ben ik een beetje terughoudend geworden m.b.t. aankopen van Nikon spul. Er zijn heel veel fotowinkels die het hoofd niet meer boven water kunnen houden dus aanbetalen is er bij mij niet meer bij. Overigens via internet aankopen doen is momenteel helemaal niet aan te raden.
Daar mag je wel wat extra uitleg bij geven... Wat is er fout aan via internet kopen? En waar moet je aanbetalen? is mij nooit gevraagd.

Re: waar koop ik mijn nikon spullen

Geplaatst: wo sep 23 2009 5:27 pm
door george013
Ik heb mijn spullen ook bij fotobooms gehaald. Parkeren 10 cent per uur. Ze hebben ook een eigen website.
George