Pagina 1 van 4
De kitlens gaat er uit
Geplaatst: ma nov 09 2009 7:55 am
door JBD
Naast de kitlens van 18-70 mm F3.5 heb ik op de D300, de 70-200 mm van Sigma plus 1.4 extender, de 150-500 mm. van Sigma en de 105 mm VR van Nikkor. Ik wil de kitlens nu gaan vervangen voor een lens met meer licht. Ik heb gekeken naar de Nikkor 17 - 55mm maar die ligt erg hoog in de prijs. Ik heb verschillende discussies gevolgd over de Tamron en de Sigma. Ik ben er nog niet achter welke beter is. Wie heeft ervaring en kan er iets over zeggen?
Re: De kitlens gaat er uit
Geplaatst: ma nov 09 2009 8:33 am
door André
Ik heb sinds vorige week de nieuwe Tamron 17-50 met VC (Of zo je wilt VR) en ik kan er natuurlijk nog niet alles over zeggen, maar mijn eerste indrukken en testjes zien er puik uit. Gezien de historie van het vorige model is dit eigenlijk ook niet echt een verrassing.
Re: De kitlens gaat er uit
Geplaatst: ma nov 09 2009 9:07 am
door JBD
Ik ben benieuwd naar je foto's. Misschien kun je hier wat laten zien?
Re: De kitlens gaat er uit
Geplaatst: ma nov 09 2009 9:36 am
door Roger_75
Ik ben onlangs ook 'overgehaald' en heb dus ook de nieuwe Tamron aangeschaft en tot nu toe naar volle tevredenheid! In het begin kreeg ik het idee dat de autofocus wat langzaam was, maar gisteren aan het schieten geweest en twijfel is weg bij mij. Zal proberen vanavond tussen alle bedrijven door een foto te plaatsten
Gr
Roger
Re: De kitlens gaat er uit
Geplaatst: ma nov 09 2009 10:59 am
door Patrick
Blacksheep schreef:Ik ben benieuwd naar je foto's. Misschien kun je hier wat laten zien?
Niet alle maal erg goed natuurlijk, maar bij pbase.com kan je per objectief foto's bekijken:
De nieuwe versie:
http://www.pbase.com/cameras/tamron/sp_ ... herical_if
Oude versie:
http://www.pbase.com/cameras/tamron/sp_af_17-50_28
Re: De kitlens gaat er uit
Geplaatst: ma nov 09 2009 11:06 am
door JBD
Scherpe foto's en hele mooie kleuren. Ik ga hier toch serieus naar kijken.
Re: De kitlens gaat er uit
Geplaatst: di nov 10 2009 2:15 pm
door Tien
is dit hem (precies)? En is deze over het volle bereik 2.8? Ik zoek een alternatief-compromis voor mijn vaste 50mm, met name voor binnen. Geweldig ding maar af en toe moet ik de tuindeuren open doen om een fatsoenlijke positie te hebben tov het object. De 105 is me niet lichtsterk genoeg (voor binnen).
http://link.marktplaats.nl/290179871
Re: De kitlens gaat er uit
Geplaatst: di nov 10 2009 2:18 pm
door JBD
Hmm Het lijkt me van wel. Maar waarom zou hij er nu al uit gaan? Staat er niet bij.
Re: De kitlens gaat er uit
Geplaatst: di nov 10 2009 2:19 pm
door Cees
Die link werkt volgens mij niet.
Re: De kitlens gaat er uit
Geplaatst: di nov 10 2009 2:21 pm
door Tien
Blacksheep schreef:Hmm Het lijkt me van wel. Maar waarom zou hij er nu al uit gaan? Staat er niet bij.
en dat VC? Moet dat er nog vermeld bij staan?
Re: De kitlens gaat er uit
Geplaatst: di nov 10 2009 2:25 pm
door Tien
Cees Laarman schreef:Die link werkt volgens mij niet.
als je hem in Firefox gebruikt (plakt) niet. IE en Chrome (doorklikken) wel. Weet niet hoe ik het moet oplossen. Nog een poging:
http://link.marktplaats.nl/290179871
Re: De kitlens gaat er uit
Geplaatst: di nov 10 2009 2:34 pm
door JBD
De link werkt bij mij en ik kan hem met Firefox gewoon aanklikken.
Re: De kitlens gaat er uit
Geplaatst: di nov 10 2009 2:46 pm
door Cees
De laatste werkt wel, in Firefox.

Re: De kitlens gaat er uit
Geplaatst: di nov 10 2009 3:38 pm
door Tien
Cees Laarman schreef:De laatste werkt wel, in Firefox.

Ik had in de eerste posting de [url]URL[/url]-knop niet gebruikt.
Maar: is het degene met de VR en weet iemand of deze over het volledige bereik 2.8 heeft?
Later toegevoegd: excuus, het is natuurlijk degene zonder VC. Laatste vraag boeit me nog wel. En ga ik die VR missen met dit bereik?
Nog weer later toegevoegd: ik ben er inmiddels achter dat hij over het volle bereik 2.8 is. Rest de vraag nog of iemand ervaring heeft met het verschil tussen wel of geen vibratie reductie
Re: De kitlens gaat er uit
Geplaatst: vr nov 20 2009 11:08 am
door JBD
Ik kan deze lens voor €600,= kopen.
http://link.marktplaats.nl/297942141
Wat is jullie advies?