Pagina 1 van 1

Optreden, Tough'n Tender, De Boerderij, 24-01-2010

Geplaatst: wo jan 27 2010 5:39 pm
door Rdrukker
Beste mensen,

Ik zou graag jullie mening willen weten over de technische kant van de volgende foto's.

Ik heb geprobeert te concentreren op actie en te kijken naar de gezichten van de bandleden en dit lijkt mij wel redelijk te zijn afgegaan.
En toch mis ik iets en vind ze vrij flak en of mischien wel saai.

1.
Afbeelding

2.
Afbeelding

3.
Afbeelding

4.
Afbeelding

5.
Afbeelding

Re: Optreden, Tough'n Tender, De Boerderij, 24-01-2010

Geplaatst: wo jan 27 2010 6:56 pm
door Germay
Ik vindt de compositie van #2 aardig maar de rest doet me niks al die scheve platen ik neem aan dat de artiesten recht stonden? :roll: Maar....dit is een persoonlijke mening.

Re: Optreden, Tough'n Tender, De Boerderij, 24-01-2010

Geplaatst: wo jan 27 2010 10:27 pm
door Dennis71
Hoi Richard,

Technisch zijn ze in mijn ogen best goed voor elkaar. Het scheve compenseert hier waarschijnlijk het vlakke beeld iets.
Je hebt niet veel gebruik kunnen maken van mooie verlichting helaas, dus dat helpt in dit geval ook niet mee.

Re: Optreden, Tough'n Tender, De Boerderij, 24-01-2010

Geplaatst: do jan 28 2010 11:08 am
door Rdrukker
@ Germay

Bedankt voor je reactie.
IK begrijp wat je bedoelt met scheve platen, maar ik denk dat ze daardoor er mooier uit zijn gekomen.
Maar dit kan persoonlijk zijn,

@Dennis

Bedankt voor je reactie.
Ik ben even je website gaan bekijken.
Wat een foto's man!
Ik vindt de laatste foto,Search For Miss Apple eruggggg mooi!

Re: Optreden, Tough'n Tender, De Boerderij, 24-01-2010

Geplaatst: do jan 28 2010 9:02 pm
door AEL
Hoi Richard,

Ik fotografeer zelf ook regelmatig live muziek dus ben bekend met de dilemma's. Bewegende onderwerpen, wisselend licht (zowel qua intesiteit als kleur), strobes die je belichting spontaan om zeep helpen na een kwartier experimenteren, de grenzen van je ISO waardes opzoeken, etc. Met dat in gedachte en kijkend naar de inhoud van je gereedschapskist vind ik het allebehalve slecht! De "scheve platen" geven dit soort scenes vaak wat extra dynamiek en dat heb je goed gebruikt. Ik zou het alleen wat meer afwisselen met traditionele composities Heb je nrs 3 en 4 zelf ingeflitst of gebruik gemaakt van aanwezig licht?

Groet,
Arjan

ps: de foto's van Dennis vergen een bakje onder je kin, volgende keer even aan denken als je weer je toetsenbord volkwijlt; ik ken het probleem ;-)