Pagina 1 van 1

Scheveningen bad, februari 17

Geplaatst: vr mar 12 2010 6:59 pm
door MARS
1.
Afbeelding

2.
Afbeelding

3.
Afbeelding

4.
Afbeelding

5.
Afbeelding

6.
Afbeelding

groeten,

Marcel

Re: Scheveningen bad, februari 17

Geplaatst: vr mar 12 2010 7:17 pm
door willemr
Hallo Marcel,

ik zou de foto's even resizen (met evt een link naar de full-version). Van een aantal mis ik het rechter gedeelte.

Re: Scheveningen bad, februari 17

Geplaatst: vr mar 12 2010 10:17 pm
door Patrick
willemr schreef:ik zou de foto's even resizen (met evt een link naar de full-version). Van een aantal mis ik het rechter gedeelte.
Laat graag zo staan. Dit is een fout die ontstaan is na een update van het forum. We zoeken nog naar een oplossing...

Zie ook http://www.nikon-club-nederland.nl/foru ... =7&t=24035.

Re: Scheveningen bad, februari 17

Geplaatst: vr mar 12 2010 11:00 pm
door Mark Meisner
Mooie foto's met een lekkere toning, werkt goed samen met de lucht.

De kaders zijn alleen afschuwelijk. Zonder of met een subtiele zwarte kader komen ze veel beter tot hun recht.

Re: Scheveningen bad, februari 17

Geplaatst: zo mar 14 2010 5:22 pm
door Frankie
Lekker somberblauwe kleurtoon. Hoe heb je dat gedaan ? Erg mooie en verlaten sfeer, gave serie !

Re: Scheveningen bad, februari 17

Geplaatst: ma mar 15 2010 10:14 pm
door MARS
Frankie schreef:Lekker somberblauwe kleurtoon. Hoe heb je dat gedaan ? Erg mooie en verlaten sfeer, gave serie !
Allereerst wil ik iedereen bedanken die de moeite heeft genomen om een reactie achter te laten. Ik begrijp dat de kaders voor enkelen als afschuwelijk worden gevonden anderen daarintegen vinden ze weer passen bij het beeld. Smaken verschillen nu eenmaal. Mijn bedoeling is om m.b.v. het kader en de verlopende zwarte schaduw diepte in overgang foto/kader te krijgen. Het lijkt nu dat je door het kader heen naar de foto kijkt.

@Frankie: Ik gebruik de ARC van Adobe. Hierbij kan je per kleur de verzadiging, helderheid en tint instellen. Een lage algemene verzadiging instellen.
Verder de schuiven Clarity, Recovery en Fill Light gebruiken om de juiste dekking te krijgen in de lucht. Ieder beeld behoeft een eigen instelling. Daarna open ik het beeld en ga ik verder in schaduwen en hooglichten indien nodig. Daarna details oplichten met het tegenhoudgereedschap ingesteld op hooglichten en 20%.

Succes,

Marcel