Tiny, nooit met een foto van een lelijke prutser beginnen. Dat schrikt kijkers af

Zoals al eerder gezegd, je foto's zijn gewoon goed.
Zaterdag 20 maart 2010 stond Boxmeer wederom in het middelpunt van de belangstelling tijdens het jaarlijks terugkerende dance event Colourz. Dance, Trance en een vleugje House gemixt met een geweldig spektakel. De volgende DJ's gaven acte de présence:
- Jess E
- Marco V
- Jonno
- W&W
- M6
- Three Drives
- Henderson
Dankzij hen waren er in de voorverkoop al meer dan 800 kaarten verkocht, op de avond zelf nog zo'n kleine 200 stuks. Een drukte vanjewelste die de nodige fotografische uitdagingen weer met zich meebrachten. Het licht, alle kleuren van de regenboog waren aanwezig, in de zaal "weigerde" de AF vaak zijn diensten omdat het te donker was. En dan de muziek, erg goed maar loei hard. Instrueren is er dan niet bij. Voor wie er belangstelling voor heeft, alle foto's zijn geflitst. De off-camera SB-900 voorzien van een
Cinegel #3442: Half Straw 1/2 CTS voor een iets warme (huid)kleur. Eveneens de strobe een jasje aangetrokken, de
Lumiquest Softbox III. Als objectief had ik voor die avond de NIKKOR 50mm AF-S f/1.4G gekozen. Hierbij een kleine impressie van dit spektakel:
1)
2)
3)
4)
5)
6)
7)
8]
9)
10)
11)
12)
13)
En de man die deze avond voor mij mogelijk maakte hier in actie.
14)
Indien je meer wilt zien,
klik hier. Op- en/of aanmerkingen, verbeterpunten etc. zijn altijd van harte welkom.
Cheers,
ALE