Pagina 1 van 1
Tocht door de woestijn van Judea
Geplaatst: vr mar 26 2010 8:54 pm
door JacTrum
Ik ben net terug van een reis naar Israel. Er komen meerdere series. Deze serie maakt ik in de woestijn van Judea, waar we van Arad naar Massada wandelden. 22 KM door de woestijn, bij 30+.
1. Hier de start vanuit Arad:

2. Enkele woestijnfoto's onderweg

3.

4. Daar daagt een oase. Het is 7 uur in de morgen.

5. Een eenzame kameeldrijver.

6.

7.

8. En 's avonds de Sound and Lightshow tegen de berg Massada

9.

De laatste foto's zijn gemaakt op 6400 ISO, uit de hand.
Re: Tocht door de woestijn van Judea
Geplaatst: vr mar 26 2010 8:59 pm
door Cees
Lijkt me een bijzondere wandeling. Hoe laat vertrokken jullie?
Re: Tocht door de woestijn van Judea
Geplaatst: vr mar 26 2010 9:09 pm
door ALE
Dit smaakt naar meer Jac. Ik kom al meer dan 10 jaar enkele keren per jaar in Israël. Een land waar ik mijn hart aan heb verknocht. Jouw laatste opname, nummer 8, vind ik hier de uitschieter. Ik heb daar nog goede herinneringen aan toen wij in 2000 daar een feest hebben gegeven voor zo'n 1200 mensen. Livemuziek, eten, alles erop en eraan. Wat een organisatie en een spektakel.
Ik kijk uit naar je volgende serie(s).
Groet,
ALE
Re: Tocht door de woestijn van Judea
Geplaatst: vr mar 26 2010 9:50 pm
door george013
Jac,
Ik begrijp niet waarom je in de woestijn fotos maakt met een isso van 400. Wat is daar de beweegreden van?
George
Re: Tocht door de woestijn van Judea
Geplaatst: vr mar 26 2010 9:54 pm
door JacTrum
Goeie vraag:-) We begonnen heel vroeg, om 6 uur in de morgen te lopen, toen er nog niet voldoende licht was. Ik heb er later op de dag niet meer aan gedacht de ISO waarde omlaag te schroeven.
Re: Tocht door de woestijn van Judea
Geplaatst: vr mar 26 2010 9:55 pm
door roes
mooie serie Jac , goed impressie van de tocht door de woestijn

.
Ben benieuwd naar de rest

.
groeten jos
Re: Tocht door de woestijn van Judea
Geplaatst: vr mar 26 2010 10:27 pm
door JacTrum
@ Henk: de horizon is toch iets beneden het midden?

Maar misschien heb je wel gelijk.
Re: Tocht door de woestijn van Judea
Geplaatst: vr mar 26 2010 10:32 pm
door JacTrum
@ Cees, We hebben in Israel in totaal vier marsen gelopen. Twee eendaagse en een tweedaagse tocht. Daarbij vertrokken we steeds zo tussen 6 en 7 uur. Ik steeds met de camera paraat en dat is wel een gesjouw met 3 kilo

Maar ik heb in twee weken tijd zo'n 1200 foto's gemaakt, waar ik hier dus maar een zeer bescheiden aantal van laat zien. Anders krijg je het effect van de vakantie diashow van de buren, waarbij ik altijd in slaap viel...
Re: Tocht door de woestijn van Judea
Geplaatst: za mar 27 2010 9:01 am
door Léon Obers
@ Jac Trum
Mooie impressie van je reis. Ook elders op het forum laat je dat zien. Is het niet een idee om een mooie aansluitende serie op een eigen website te zetten, naar eigen layout, achtergrondkleur en indeling afgestemd op die foto's. Misschien nog aangevuld met een begeleidend reisverslag en muziek. Komt het geheel nog beter tot zijn recht. (Misschien was je het al van plan

)
Re: Tocht door de woestijn van Judea
Geplaatst: za mar 27 2010 4:49 pm
door JacTrum
@ Leon, Ik ga nu eerst een groot fotoboek ervan maken. Maar je idee is goed, dus ik zal kijken of ik er daarna nog de energie voor kan opbrengen.

Re: Tocht door de woestijn van Judea
Geplaatst: za mar 27 2010 9:02 pm
door Ivan10
Hoeveel GB is dat 1200 foto's? Allemaal in RAW?
Re: Tocht door de woestijn van Judea
Geplaatst: za mar 27 2010 11:58 pm
door JacTrum
@ Ivan Ja, allemaal in RAW. Twee kaartjes van 8 Gigabyte
