Pagina 1 van 1

Tips gevraagd: Afdrukken foto op folie

Geplaatst: wo apr 14 2010 12:46 pm
door JJW
Graag jullie tips voor het volgende:

Bij een project waarbij ik betrokken ben bestaat het idee om een foto van een hollandse wolkenlucht in het plafond van een bijeenkomstruimte te integreren.
In het plafondraster van 60 x 60 cm zouden dan 5 of 2x5 tegels worden vervangen door perspex panelen waarop een fotofolie geplakt zou moeten worden. Verlichting achter het plafond moet de wolkenlucht dan verder tot leven brengen.

Heeft iemand ervaringen met het printen van foto's op folie, of zijn er andere/betere technische oplossingen te bedenken?

Alvast bedankt voor jullie reacties, Jan Jaap

Re: Tips gevraagd: Afdrukken foto op folie

Geplaatst: wo apr 14 2010 2:44 pm
door Léon Obers
Niet zelf moeilijk doen met folie. Besteed het uit bij een foto-print afwerkcentrales die daarin gespecialiseerd zijn.
Dibond, afdrukken op plexiglas, op glas, het is allemaal mogelijk.
Laat het direct afdrukken op panelen met voorkant transparant perspex, achterkant opaal perspex.
Plafondplaten vervangen, klaar.

http://www.google.nl/#num=100&hl=nl&new ... f6a2bb7dfd" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.google.nl/#num=100&hl=nl&new ... f6a2bb7dfd" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Tips gevraagd: Afdrukken foto op folie

Geplaatst: wo apr 14 2010 8:30 pm
door Jolanda
Laatst op digital imaging gezien:

http://www.elkacolor.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Jolanda