Pagina 1 van 1

Toyota Yaris

Geplaatst: di aug 17 2010 8:56 pm
door Frederix
Afgelopen zondag ben ik geïnspireerd door a90 om onze Toyota Yaris op de foto te zetten met een deels doorzichtige motorkap en dito deuren. Hieronder staat het resultaat:



Afbeelding
Foto 1





Afbeelding
Foto 2

Re: Toyota Yaris

Geplaatst: wo aug 18 2010 9:10 am
door Daniël
Ik vind deze manier van bewerken erg leuk.

Hoe wordt dit gedaan?

Re: Toyota Yaris

Geplaatst: wo aug 18 2010 9:30 am
door Frederix
Daniël schreef:Ik vind deze manier van bewerken erg leuk.

Hoe wordt dit gedaan?
Ik heb 2 foto's gemaakt, één met de motorkap open en eentje met de motorkap dicht. Om de foto's exact passend op elkaar te krijgen heb ik de foto's vanaf statief gemaakt.

Ik heb de foto met geopende motorkap als basis gebruikt en daarop de foto geplakt met gesloten motorkap. Van die laatste foto heb ik de motorkap uitgeknipt en krijg daarmee een foto van mijn auto zonder motorkap. Daaroverheen plak ik nogmaals de foto met gesloten motorkap en maak deze bv 50% transparant. Je kunt dan door de motorkap heen kijken.

De andere foto, die met doorzichtige deuren, heb ik in principe net zo gemaakt. Alleen heb ik per geopende deur/achterklep een aparte foto gemaakt omdat de ene deur voor de deuropening komt van de andere deur.

Re: Toyota Yaris

Geplaatst: wo aug 18 2010 9:37 am
door Daniël
Creatieve bui dus met dit weer.
Mijn complimenten Fred.

Analoog genomen? (lijkt me wel)

Re: Toyota Yaris

Geplaatst: wo aug 18 2010 10:18 am
door Frederix
Daniël schreef:Creatieve bui dus met dit weer.
Mijn complimenten Fred.

Analoog genomen? (lijkt me wel)
Omdat de foto's exact op elkaar moeten passen heb ik gekozen voor digitaal. Dit zou analoog ook kunnen, het is alleen wat lastiger om de verschillende negatieven zo te scannen dat de scans naadloos op elkaar passen. Omdat het mij alleen in dit geval maar om de techniek ging, vond ik digitaal goed genoeg. :mryellow:

Deze foto's zijn met mijn LX-3 gemaakt vanaf statief. LX-3 op "M" gezet om 2 foto's te krijgen met dezelfde belichting/kleur.

Re: Toyota Yaris

Geplaatst: wo aug 18 2010 5:23 pm
door ruud
Leuk gedaan fred , heel anders dan ik van je gewend ben.
Je moet wel even je kenteken plaat wassen want zo kan jee bekeuring krijgen :wink2:

groet ruud

Re: Toyota Yaris

Geplaatst: wo aug 18 2010 7:50 pm
door Jasiu
Nice experiment !!! :wink: