1.

2.

3.

4.

5.

6.

1,2,3 Nauernaseweg. 4,5 Hembrugpont. Kon op veel plekken goed positie nemen.Patrick schreef:Je stond op de noordoever Fremitus? Waar ongeveer?
Was voor mij juist een goede reden om op de zuidoever te blijven. Op zich zijn een paar tegenlicht opnamen best leuk, maar voor het normale productiewerk heb ik toch liever de zon gewoon achter me. Wel zo makkelijk, en een stuk kleurrijker.fremitus schreef:Heb noordzijde gekozen juist om enig tegenlicht te krijgen.
Was inderdaad een ChaosRuudje schreef:wat een totale chaos eigenlijk! Mooie platen!
gr RvD
Tja, dat is er het evenement ook wel naar. Ik heb 2 jaar geleden in Den Helder gestaan. Toen kwamen veel van deze schepen door het Marsdiep. Eigenlijk een veel mooiere gelegenheid om ze te fotograferen.amstel schreef:vind de meeste foto,s erg romelig, het komt voornamelijk door de bootjes welke erbij varen. ik weet ook wel dat je daar niks aan kan doen.