Pagina 1 van 1

Korte wandeling door Veere

Geplaatst: ma sep 13 2010 8:32 pm
door addy
Gisteren maar weer eens richting Veere gegaan, was lekker weer. Gezellig druk, dus wat wil je nog meer. :)

1
Afbeelding

2
Afbeelding

3
Afbeelding

4
Afbeelding

5
Afbeelding

6

Afbeelding

7
Afbeelding

8
Afbeelding

9
Afbeelding

Bij deze mijn bijdrage, geef gerust je mening hier. :mryellow:

Re: Korte wandeling door Veere

Geplaatst: wo sep 15 2010 12:15 am
door JacTrum
Prachtig plaatsje Veere Ik moet altijd denken aan Coen Flinck, die op de TV altijd de oud burgemeester van 'het prachtige plaatsje Veere' speelde. Je had geluk, met zo'n mooie dag!
Foto 1 lijkt een beetje scheef te staan, maar dat kan ik niet helemaal hard maken. Bij de andere foto's zie je hoe gevoelig het fotograferen met een forse groothoek kan zijn. Het blijft allemaal nog net binnen de grenzen, maar vertekening ligt op de loer. Op foto 6 is duidelijk sprake van vertekening en bij de foto's van de kerk is die er natuurlijk zo duidelijk dat het dan meteen ook niet meer erg is :-) Ik vind het een leuke serie die me inspireert om op mijn weg naar Vlissingen of Middelburg (daar ben ik regelmatig) zo halverwege even rechtsaf te slaan.

Re: Korte wandeling door Veere

Geplaatst: wo sep 15 2010 7:01 pm
door addy
@ Jac,

Ik zie nu pas je reactie, als ik terug kijk naar foto 1 en dan naar de stoeprand kan je wel gelijk hebben. De vertekening bij de kerk, tsja wat doe je er aan. :mrgreen: Heb de foto's van de kerk voor de gein even langs ShiftN gestuurd, zag er helemaal niet uit.
Verder moet ik eigenlijk meer gaan oefenen, maak er te weinig tijd voor vrij. Het weer werkt ook niet altijd mee. Ben ook een beetje met NX2 aan het oefenen, is ook niet makkelijk. Maar langzaam aan steeds een stapje verder.
Jac, bedankt voor je commentaar.

Groeten addy

Re: Korte wandeling door Veere

Geplaatst: wo sep 15 2010 8:22 pm
door LHS_80
Hoi Addy,

Vind je foto's erg sfeervol. Foto 5 vind ik vooral mooi, ik denk omdat ie van vrij laag geschoten is. Wordt ie wat artistiek van vind ik... Mooi! :mryellow:

Re: Korte wandeling door Veere

Geplaatst: za sep 18 2010 4:40 pm
door Tony D
Ik vind erg veel kleur inzitten, ik zou de verzadiging wat teruggedraaid hebben. Maar dat is natuurlijk een kwestie van smaak.

Tony D

Re: Korte wandeling door Veere

Geplaatst: za sep 18 2010 4:52 pm
door M@rcel
Tony D schreef:Ik vind erg veel kleur inzitten, ik zou de verzadiging wat teruggedraaid hebben. Maar dat is natuurlijk een kwestie van smaak.

Tony D
De verzadiging is inderdaad aan de hoge kant. Foto 3 en 4 valt nog mee, maar de lucht op foto 9 is mij te blauw. Door de verzadiging komen vooral de groene en blauwe kleur hard over.

Re: Korte wandeling door Veere

Geplaatst: za sep 18 2010 5:02 pm
door addy
@Tony D en Marspetite,

dank jullie voor je reactie, ik zal eens kijken of ik het kan verbeteren. Het is inderdaad een klein beetje te verzadigd.

groeten Addy

Edit:
Hier de onbewerkte versie van nummer 9, alleen omgezet naar JPEG via NX2.

9 onbewerkt (kwam al niet lekker uit de camera)
Afbeelding

Re: Korte wandeling door Veere

Geplaatst: za sep 18 2010 6:38 pm
door Daniƫl
ik zou bij de originele van die aanzicht de belichting iets verhogen. Maar niet teveel omdat de bewerkte versie net iets te is