Pagina 1 van 3
Dagje Duisburg
Geplaatst: di sep 21 2010 12:51 am
door Mieke53
Dagje Duisburg gedaan en wat details gepakt. Ik weet het, niet helemaal scherp, toch graag kritische blik om te leren.
Groet,
Mieke
foto 1
foto 2
foto 3

Re: Dagje Duisburg
Geplaatst: di sep 21 2010 2:34 am
door Léon Obers
Zo Mieke, je verbaast me in positieve zin met deze composities. Mooi van vorm, mooi van licht. Alleen soms de aansnijding op de rand hoe die soms door metalen bouten heengaat. Het kan (bij foto 1 en 2 is dat subtiel gedaan "op de helft"), maar kijk als er meer op de foto staat (het zijn nu vierkanten, dus er staat meer op), of het net iets meer verfijnd is aan te snijden. Ik snap dat het subtiel moet, omdat het bij deze vormen heel kritisch is hoe het vlak verdeeld is. Maar het zou kunnen dat het net iets beter kan (met name foto 3) zodat het werkelijk "af is".
Scherpte kun je nog wel wat met trucjes ophalen door het net iets sterker te verscherpen dan wat je misschien normaal zou doen.
Re: Dagje Duisburg
Geplaatst: di sep 21 2010 7:23 am
door Daniël
De compositie bevalt mijn ook wel.
Alleen:
1 iets lager moeten nemen. Nu staat de moer en draadeind er gedeeltelijk op. Of weg of er op.
2 iets meer naar links moeten doen. Of rechts. Want de 4 dikke platen met roest vorming erop trekken mij ook wel aan
3 iets meer naar boven en naar links. Verder goed.
En de scherpte heb je het al zelf over gehad.
Re: Dagje Duisburg
Geplaatst: di sep 21 2010 7:31 am
door gewoon peter
Mieke, hoe mooi roest kan zijn. Maar wat Daniël zei bij foto 3 de hele naaf/flens had er op gemoeten. groet, peter
Re: Dagje Duisburg
Geplaatst: di sep 21 2010 11:03 am
door Cees
Verrassend mooie serie, verfrissende kijk op roest!
Ga verder met het bovenstaande commentaar mee.
Re: Dagje Duisburg
Geplaatst: di sep 21 2010 12:29 pm
door strangeartefact
Leuk leuk leuk!
(Ben het wel eens met de opmerkingen boven mij)
Heb je nog meer?
Grts Peter.
Re: Dagje Duisburg
Geplaatst: di sep 21 2010 3:48 pm
door Frederix
Hoi noortje53,
Wat een fraaie serie, gaaf van kleur en compo. Ik heb verder geen opmerkingen, alleen dat er van mij meer mogen worden gepost.
Re: Dagje Duisburg
Geplaatst: di sep 21 2010 4:44 pm
door Jaap Driest
Top.
Geweldig mooi.
Re: Dagje Duisburg
Geplaatst: di sep 21 2010 8:29 pm
door ALE
Meer, meer, meer!!!! Kom op Mieke met deze mooie platen. Deze zien er echt schitterend uit, perfect afgewerkt. Kritische blik... hmmm niet echt als dat ik wel veel voel voor de tips van Léon. Denk hierbij aan de bouten.
Nou, ik wacht op de volgende "lading"
Groet,
ALE
Re: Dagje Duisburg
Geplaatst: di sep 21 2010 9:50 pm
door Frankie
Ja, gaaf ! Lekker monotone kleuren en ook heel mooi gepresenteerd, verhouding met kader vind ik ook fraai. Wat mij betreft een tikkeltje hoger contrast ( iéts minder D-lighting ?)
Re: Dagje Duisburg
Geplaatst: wo sep 22 2010 12:09 am
door Mieke53
Jongens, ik ben verrast door jullie positief kritische commentaar

Dankjewel. En ik kan het ook nog eens helemaal eens met die naaf zijn, maar ik heb net het origineel erbij gepakt en heb gezien dat ik nogal slordig heb ingekaderd, was kennelijk moe, liep er al 10 uur en zag net ook dat hij nog eens op 1.1 sec. genomen is en zonder statief volgens mij, maar zeker weten doe ik het niet meer.
Wat die naaf betreft, ik kon dus nu niets anders doen dan maar op de helft gaan zitten

.
Hieronder opnieuw bewerkt, iets pittiger door extra contrast en iets verscherpt.
Ik heb nog wel meer van Duisburg dus de komende dagen plaats ik zo nu en dan wat bij.
Groet,
Mieke
Foto 4

Re: Dagje Duisburg
Geplaatst: wo sep 22 2010 5:40 am
door Daniël
jammer dat de 1e zich niet laat zien (van je update)
2e heel erg fraai. Mijn complimenten
Re: Dagje Duisburg
Geplaatst: wo sep 22 2010 7:26 am
door gewoon peter
Mieke, ook deze schitterend, nu eens een keer "hun" cultureel erfgoed i.p.v. "ons". Maar wat mij betreft "het" cultureel erfgoed. Prachtige kleuren. Hoop op de rest. En trouwens heb ook op je site zitten kijken, ook heel veel mooi werk van je. Groet, peter
Re: Dagje Duisburg
Geplaatst: wo sep 22 2010 9:15 pm
door Mieke53
Goed "jongens",
Alles nog eens nagelopen, en hier de serie nog eens opnieuw met de verbeteringen aan de hand van jullie opmerkingen.
Ik heb ze opgedeeld in: vierkanten, horizontalen en verticalen. Kon het niet laten en heb er wel weer een lijssie omheen gedaan
Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6
Foto 7
Foto 8
Foto 9
Foto 10
Foto 11

Re: Dagje Duisburg
Geplaatst: wo sep 22 2010 9:22 pm
door Cees
Ik vind het echt een prachtige serie, Mieke, maar kan me niet voorstellen dat jij alleen voor het maken van deze prachtige roest-serie helemaal naar Duisburg bent gegaan

.