Pagina 1 van 1
Landschap bij Hoog Soeren
Geplaatst: do okt 28 2010 9:50 pm
door HansvB
Landschap; Heide bij Hoog Soeren.
Foto 1
Foto2

Re: Landschap bij Hoog Soeren
Geplaatst: do okt 28 2010 11:13 pm
door gewoon peter
Hans, 2 mooie platen, maar, (ja die komt) ik zou proberen wat meer contrast in de foto's aan te brengen en zou ze proberen iets te verscherpen (voor je ze op het net zet) De foto's hebben alle elementen om ze wat levendiger te maken. Mooie buurt he daar? groet, peter
Re: Landschap bij Hoog Soeren
Geplaatst: vr okt 29 2010 12:16 am
door Rick S.
Mee eens, wat meer contrast en ietwat verzadiging zal het een mooier geheel maken, m.i. in ieder geval.
Re: Landschap bij Hoog Soeren
Geplaatst: vr okt 29 2010 10:08 am
door ArjanAanraad
Hoi,
Ik kan me ook alleen maar aansluiten bij de vorige prekers, meer contrast dan wordt hij net even wat pittiger. Wellicht de volgende keer een nog lager standpunt.
Gr Arjan
Re: Landschap bij Hoog Soeren
Geplaatst: vr okt 29 2010 10:41 am
door gewoon peter
Hans, ben even zo vrij geweest, d
Re: Landschap bij Hoog Soeren
Geplaatst: vr okt 29 2010 10:42 am
door Cees
Deze vind ik weer wat te ver doorgeschoten. Ik denk dat het optimale resultaat ergens in het midden ligt.
Re: Landschap bij Hoog Soeren
Geplaatst: vr okt 29 2010 10:57 am
door gewoon peter
Cees Laarman schreef:Deze vind ik weer wat te ver doorgeschoten. Ik denk dat het optimale resultaat ergens in het midden ligt.
Eigenlijk heb je wel een beetje gelijk Cees nu ik hem weer terugzie. Als ik hem vanaf het scherm vergelijk met de foto op m'n pc is hij ook wat doorgeschoten. Mss nu het geheel wat minder contrasteren. Groet, peter
Hans, zeg jij maar wat je er mee wilt!