Pagina 1 van 1

Help, kaart gewist .... en nu??

Geplaatst: wo feb 02 2011 11:51 pm
door RichardD
Ik heb dringend hulp nodig,
Mn broer en schoonzus zijn afgelopen maandag papa en mama geworden, mn broer heeft van de bevalling uiteraard foto's gemaakt
nou wilde hij vandaag de foto's laden op zn laptop, en nu heeft hij per ongeluk via de computer de foto's verwijderd van de kaart, en mn schoonzus is nu helemaal verdrietig
is er een manier om de foto's terug te halen, mocht er iemand zijn die hier ervaring mee heeft, en me hier mee kan helpen dan zou ik dat heel erg op prijs stellen.
ik heb mn broer de opdracht gegeven de kaart en camera in de kast te leggen en er van af te blijven,
het liefst zoek ik een specialist (in de buurt van flevoland) op dit gebied die tegen een mooie vergoeding de bevallings foto's van mn neefje kan terug toveren,

Richard

Re: Help, kaart gewist .... en nu??

Geplaatst: do feb 03 2011 12:05 am
door strangeartefact
Ja .....

....ik heb laatst recuva gebruikt met succes!
http://www.piriform.com/recuva

Zolalng je niet nieuwe data op de kaart zet of formateert is er niks aan het handje! Succes en ik duim met je mee!

Peter

p.s. ik probeer te helpen, als je mijn tip geen optie vind begin er dan niet aan, het blijft jullie keuze.

Re: Help, kaart gewist .... en nu??

Geplaatst: do feb 03 2011 12:11 am
door Sharkey
Dit heb ik in een ver verleden ook eens aan de hand gehad.
Ik heb goede resultaten verkregen met Sandisk RescuePro.

Als je recentelijk een SanDisk memorycard gekocht hebt is de kans groot dat je daar serienummer bij gehad hebt voor dit programma.
Zo niet dan heb je een "goede" reden je broer te chanteren om jouw een memory card van Sandisk aan te laten schaffen puur voor dit serienummer :) Sandisk producten met reg.nummer

Het programmaatje werkt vrij eenvoudig met zeer goede resultaten.
Je kan het in ieder geval downloaden en je memorycard laten doorzoeken. Hiermee zie je wat hij van de gewiste kaart af kan halen. Het werkelijke saven van foto's moet met de geregistreerde versie.

RescuePro

Je advies om de boel in de kast te leggen is inderdaad het beste. Deze kaart niet meer gebruiken! Anders overschrijf je de boel en wordt het een stuk moeilijker.

Er zijn meer van dit programmaatjes natuurlijk. In ieder geval heb je een hele grote kans alles "vrij gemakkelijk" weer boven water te halen.

Succes . ... en gefeliciteerd met je nieuwe neefje!!

Re: Help, kaart gewist .... en nu??

Geplaatst: do feb 03 2011 1:46 am
door Léon Obers
Zie uitleg hoe dat zit met kaartjes + links naar recoverytools: http://www.nikon-club-nederland.nl/foru ... 65#p294665

Re: Help, kaart gewist .... en foto's weer terug

Geplaatst: zo feb 06 2011 12:39 pm
door RichardD
Het heeft wat zoek en probeerweerk gekost, aangezien een hoop programma's niet draaien op mn imac
maar het is gelukt, het programma photorescue heeft de klus geklaard.

Re: Help, kaart gewist .... en nu??

Geplaatst: zo feb 06 2011 2:17 pm
door Sharkey
Gelukkig, goed om te horen!