Pagina 1 van 1

Amsterdamse Waterleidingduinen

Geplaatst: zo feb 20 2011 5:23 pm
door ErikB
Komende dinsdag reis ik af naar de Amsterdamse Waterleidingduinen. Nou ben ik daar nog maar één keer geweest en ga ik dit keer wat verder het gebied in. Daarnaast ga ik samen met een vriend voor wie het wel leuk is om daar wat leuks te zien.

Nu heb ik dus de vraag wie er allemaal leuke suggesties hebben voor de AWD, wat zijn de plekjes waar je echt even langs moet?
Ik wilde zelf in elk geval even langs de zwartbuikwaterspreeuw en kijken of we een vosje kunnen vinden.
Maar zijn er ook plekjes waar bijvoorbeeld de damherten in een goed te fotograferen omgeving zitten (niet al teveel bos bijvoorbeeld?)

Ik hoop dat een aantal van jullie die mogelijk beter bekend zijn in de AWD mij wat tips kunnen geven. Alvast bedankt! :)