Pagina 1 van 1
RC autootje :)
Geplaatst: vr aug 26 2011 2:20 pm
door Fastkids
Mijn broers RC auto (+- 130km/u). Is eigenlijk de eerste keer dat ik zoiets probeer, maar het leek me wel leuk. 1ste is geschoten met een 90mm Tamron . De 2e met een 17-50mm Tarmon.
1.

2.

Re: RC autootje :)
Geplaatst: vr aug 26 2011 2:33 pm
door Daniƫl
130km/h voor zo'n klein ding. Niet normaal man.
De 1e vind ik de beste. Standpunt is mooi.
Alleen had ik hier liever een iets langere sluitertijd willen zien (dynamische wielen i.p.v. nu statische wielen).
Re: RC autootje :)
Geplaatst: vr aug 26 2011 9:03 pm
door emiel
nou heb ik hier bij toeval exact zo'n beestje staan, en voor 130 moet ie echt wel heel extreem getuned zijn. En deze ziet er erg standaard uit. Bij 130 vliegen die default bandjes er zonder problemen vanaf. dus ik denk dat je broer nog wat tune werk te gaan heeft voordat ie op de 130 zit.
en natuurlijk kan ik het geheel best verkeerd inschatten
foto's zijn verder nogal onscherp en centraal gericht. probeer ook eens een langere sluitertijd zodat je draaiende wielen ziet, geeft meer snelheid aan je foto. uiteraard camera meetrekken in zo'n geval.
ajuus
emiel
Re: RC autootje :)
Geplaatst: zo aug 28 2011 1:13 am
door Frans Heinsbroek
foto's met een wat langere sluitertijd geven idd meer snelheids effect of beleving,, vooral wanneer de camera met het object meegetrokken wordt.
Deze auto kan in theorie idd 130 km / uur halen maar dat kan slechts 1x met alleen rechtuit rijden. Daarna moet je een nieuwe kopen want er blijft niets meer van over. Ook moet je andere banden hebben want deze zullen bij 90km/u ploffen. Je moet niet altijd alles geloven wat je op het net (www) leest of wat er op de doos staat. Als je met dat ding de 70km/u al haalt moet je blij zijn.
Foto's van modelauto's maken is knap moeilijk. Ik doe dat wel eens op wedstrijden met soms leuke resultaten. Ook bij de pro's gaat dat zeker niet altijd goed.
Blijven oefenen.