Pagina 1 van 1

bounce voor Metz 36-2

Geplaatst: ma sep 26 2011 4:25 pm
door joebat
Hallo,


Weet iemand of er voor deze flitser een bouncer beschikbaar is ? Ik ben al aan het zoeken geweest, maar heb niets concreets gevonden.

Alvast bedankt

Re: bounce voor Metz 36-2

Geplaatst: ma sep 26 2011 4:43 pm
door Léon Obers
Meteen via Google -2e hit en verder:
http://www.google.nl/search?num=100&hl= ... 9.0.1l10l0" onclick="window.open(this.href);return false;

De eerste hit is dezelfde vraag van jezelf bij een Belgisch forum.

Heel veel hits: http://www.google.nl/search?num=100&hl= ... 65&bih=833" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: bounce voor Metz 36-2

Geplaatst: ma sep 26 2011 7:48 pm
door joebat
Bedankt voor uw reactie.

De eerste is een bericht van mezelf (had ik ook gezien)

De andere links had ik ook tegen gekomen, maar niets specifiek over de 36-2. Is de maat van al deze verschillende modellen dezelfde voor alle flitsers ? Dat was eigenlijk meer de vraag.

Re: bounce voor Metz 36-2

Geplaatst: ma sep 26 2011 8:55 pm
door Léon Obers
joebat schreef:Is de maat van al deze verschillende modellen dezelfde voor alle flitsers ? Dat was eigenlijk meer de vraag.
Dat lijkt me niet. Verschillende modellen flitsers, hoort er ook een verschillende maatvoering omnibounce bij.
Moet je simpel de omnibounce erbij kiezen die voor het Metz type 36-2 geldt:
Bijvoorbeeld: http://www.bristolcameras.co.uk/p-metz- ... ashgun.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: bounce voor Metz 36-2

Geplaatst: ma sep 26 2011 9:51 pm
door Martin

Re: bounce voor Metz 36-2

Geplaatst: di sep 27 2011 8:07 am
door joebat
Bedankt, daar was ik naar op zoek. Zelf niet gevonden of niet goed gezocht :oops: