Pagina 1 van 1

Melissa

Geplaatst: vr mar 23 2012 2:26 pm
door tpas
Aan het experimenteren geweest met highkey en lowkey fotografie. Graag jullie commentaar:

[1]
Afbeelding

[2]
Afbeelding

[3]
Afbeelding

Re: Melissa

Geplaatst: vr mar 23 2012 5:25 pm
door Kroontje
Ik moet zelf nog een hoop[ leren op gebied van het portret;)

Persoonlijk vind ik het prettige foto's om naar te kijken. ja ja ook naar de Melissa zelf ook :mrgreen:
Maar de de lichte plekken in haar ogen had ik misschien geprobeerd om die te vermijden.
Verder vind ik foto 1 de mooiste. Lekker spontane kijk als ik het mag zeggen. mooie overgang vergeleken met foto 3.

Groet Kroontje

Re: Melissa

Geplaatst: vr mar 23 2012 7:39 pm
door Myriad
Smaken verschillen. Ik vind foto 3 de meest geslaagde.

Re: Melissa

Geplaatst: vr mar 23 2012 7:42 pm
door weimaraner
Mooie platen, vooral 1 & 2, nummer 3 is mij vooral aan de onderkant iets te licht.
Belichting vind ik verder erg goed al had ik de eerste twee zelf wat ruimer gekaderd; vooral aan de (voor de kijkers) rechterkant vind ik het vrij krap.

Re: Melissa

Geplaatst: vr mar 23 2012 10:22 pm
door JDPix
Mooie foto's, ik houd wel van high key. Foto 3 vind ik ook de mooiste, maar inderdaad zou de onderkant net iets meer doortekening mogen hebben.
Als je Melissa 3 nu ook nog even terug plaatst bij NCN foto-opdracht 3 gooi je daar volgens mij "hoge ogen".

Re: Melissa

Geplaatst: vr mar 23 2012 10:25 pm
door Niels
Fraai Ton, voor mij de eerste foto, al ga ik mee in het iets ruimer kaderen, zodat de vingers er opstaan.
Goed in zwart wit omgezet ook!!

Re: Melissa

Geplaatst: zo mar 25 2012 11:26 pm
door Loeky
portretfotografie is niet mijn sterke kant, vandaar dat ik niet echt een beoordeling zal geven. Maar mijn voorkeur gaat wel naar 1 en 3.

Re: Melissa

Geplaatst: ma mar 26 2012 5:32 pm
door tpas
JDPix schreef:Als je Melissa 3 nu ook nog even terug plaatst bij NCN foto-opdracht 3 gooi je daar volgens mij "hoge ogen".
Thx voor de tip!! Weet niet wat daar is misgegaan, maar ik heb hem gecorrigeerd.