Pagina 1 van 1

tweede coentunnel, westrandweg

Geplaatst: za jul 14 2012 11:22 am
door george013
In het project van de tweede Coen is tevens een aansluiting opgenomen naar knooppunt Raasdorp. Ik heb van deze niet veel foto's. Ik kom bijna niet aan de andere kant van de ring daar, is me dus ontschoten. Van deze weg is vanaf de ringweg ruim 3 km uitgevoerd als viaduct, een weg op pootjes. Dit heeft een boel voordelen in mijn ogen. Je snijdt het landschap niet in tweeen, de ruimte onder de weg is bruikbaar.


Eerst wordt er een fundering gemaakt. Van de heiwerkzaamheden heb ik geen foto's, net zomin als van de opbouwwerkzaamheden van de deze "pootjes". Deze zijn natgestort ter plaatse. Het folie eromheen dient om te snelle droging te voorkomen.

Afbeelding

Afbeelding


Op deze pootjes wordt een arm gebouwd.
Afbeelding

Afbeelding

Met behulp van een doorschuivende constructie worden de wegelementen en een borstwering geplaatst. Het transport van deze elementen is ook een mooie gezicht. Een kant op een oplegger, onder de andere kant een meesturend wielstelsel. Ik denk dat anderen dat beter kunnen uitleggen.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

De constructies van de aansluitingen op het zandlichaam is ook heel interessant. Daar zie je later nietrs meer van.
Afbeelding

Een paar plaatjes ter vergelijking.Met dat hoge gebouw heb ik ruzie.

Afbeelding

Afbeelding

George

Re: tweede coentunnel, westrandweg

Geplaatst: za jul 14 2012 11:25 am
door Mike-Nikon
Mooi weergeven.
Toch wel gaaf hoe we dat allemaal kunnen maken.

Re: tweede coentunnel, westrandweg

Geplaatst: za jul 14 2012 11:39 am
door Franklin
george013 schreef:Met behulp van een doorschuivende constructie worden de wegelementen en een borstwering geplaatst. Het transport van deze elementen is ook een mooie gezicht. Een kant op een oplegger, onder de andere kant een meesturend wielstelsel. Ik denk dat anderen dat beter kunnen uitleggen.
Het transportwordt verzorgd door van der Meijden uit Kouderkerk.
Kijk voor foto's eens op http://www.wvandermeijden.nl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Even klikken op "projecten". Daar staan een aantal foto's van het transport van deze liggers.

Overigens: het zijn prima foto's die een goed beeld geven van de voortgang.

Re: tweede coentunnel, westrandweg

Geplaatst: za jul 14 2012 11:52 am
door george013
Nu weet ik de lengte van deze liggers: 61.5 meter. Als zo'n transport even fout rijdt, heeft hij een probleem. Uitzonderlijk transport heet dat. Wat hebben ze een moeilijke foto-presentatie.
George

Re: tweede coentunnel, westrandweg

Geplaatst: za jul 14 2012 11:57 am
door a vgastel
Het is een mooie serie.
Als je ruzie hebt met het grote gebouw denk ik niet dat je dat gaat winnen toch netjes vast gelegd.
We rijden er langs en er over maar weten amper hoeveel werk er in steekt en gedaan moet worden voor het klaar is.
En hoeveel voor bereiding er in steekt.
De costructies die ze tegen woordig gebruiken zijn ook mooi om te zien.

Re: tweede coentunnel, westrandweg

Geplaatst: za jul 14 2012 8:24 pm
door ger k.
Erg mooie serie.

Re: tweede coentunnel, westrandweg

Geplaatst: za jul 14 2012 9:51 pm
door george013
Ik ben hier 3 jaar geleden mee begonnen. Eerst fanatiek, daarna steeds minder. Als je terug kijkt zie je een heleboel onderwerpen waar je iets van kunt maken. Er is ook een vrij druk treinverkeer daar. Normaal gesproken lees je de krant oid als de spoorbomen dicht zijn, maar al deze treinen worden op afstand bestuurt. Foto van september 2009. Deze omgeving is er niet meer.
Deze man is de machinist. Loopt rond met een paar joysticks op zijn buik.
Voor de geinteresseerden uit andere draadjes, kijk naar het hesje van de machinist, hoe sterk dat plaatselijk clipt door de zon.

Afbeelding
George

Re: tweede coentunnel, westrandweg

Geplaatst: zo jul 15 2012 8:29 am
door jac49
Weer prachti in beeld gebracht ,vooral de tekst is prima ondersteunend.
Jac.