Pagina 1 van 1

Coolpix 3100

Geplaatst: ma jul 02 2007 4:58 pm
door christa
hallo allemaal,

ik had een vraagje voor de 'kenners'!
ik heb sinds 1,5 jaar een Nikon Coolpix 3100 en hij beviel mij super goed. Nu begint hij het volgens mij echter te begeven, want hij zegt de hele tijd dat de batterijen op zijn, valt daarna uit om niet meer aan te gaan, terwijl de batterijen net opgeladen zijn! (heb uiteraard nieuwe oplaadbare batterijen geprobeerd, maar dit hielp niet...)
Wie weet wat er aan de hand kan zijn, of is hij het inderdaad aan het begeven na 1,5 jaar?...

bedankt!

Groetjes Christa

Geplaatst: ma jul 02 2007 5:06 pm
door GdP
Misschien zijn de elektrische contacten in de camera vuil?
Even schoon krabben met een scherp voorwerp?

Gerrit

Geplaatst: ma jul 02 2007 9:04 pm
door MvBoetzelaer
Hallo Christa,
1,5 jaar is veeel te kort voor een Coolpix om de geest te geven. Klinkt als vuile contacten of kortsluiting in de camera. Even langs de fotozaak waar je hem gekocht hebt of anders langs Beverwijk naar het Nikon Service Point.

Sterkte!
Marnix

Geplaatst: di jul 03 2007 7:30 am
door Hans Braakhuis
Hou oud is die 3100?

De 3100 kwam op de markt begin februari 2003. Ik denk dat dat ding een jaar later niet meer leverbaar was. In januari 2004 kwam de opvolger, de 3200.

Geplaatst: wo jul 04 2007 6:00 pm
door christa
bedankt voor de reacties, ik ga denk ik inderdaad maar even langs de BCC, misschien dat zij er iets mee kunnen.

ik heb hem om precies te zijn in november 2005 bij de BCC gekocht, dus hij is iets ouder dan 1,5jaar.