Pagina 1 van 1

Portretten @ Summer Darkness

Geplaatst: ma jul 30 2012 8:00 pm
door Sorenos
27 juli ben ik naar Summer Darkness geweest in Utrecht. Dit is een soort gothic evenement, waar ook middeleeuwse invloeden in terug komen. Op deze dag heb ik voor het eerst echt mensen gefotografeerd met de D7000. Wat ik mezelf aan feedback is gegeven, is dat ik de volgende keer ook meer de kleding van mensen moet vastleggen, in plaats van alleen het gezicht. Toch zou ik graag nog eventuele opbouwende kritiek van jullie willen horen.

1
Afbeelding

2
Afbeelding

3
Afbeelding

4
Afbeelding
(Hier heb ik de flitser uitgeprobeerd, vandaar de flits in de zonnebril)

5
Afbeelding

6
Afbeelding

7
Afbeelding

8
Afbeelding

Het valt me op dat het handiger is om voor de volgende keer alle foto's die ik hier zet, in dezelfde positie te hebben staan (staand/liggend), en niet door elkaar.

Mochten jullie meer portretfoto's willen zien; http://www.flickr.com/photos/frozenflas ... 824098624/

Heel erg bedankt!

Re: Portretten @ Summer Darkness

Geplaatst: ma jul 30 2012 8:18 pm
door Christhaa
Ik zie veel verschillende gezichten, nu is mijn vraag ga je ze nog na bewerken? Ik zie een foto met meisje met de nep lenzen als ik die foto zie dan zou ik zeggen daar kan je heel veel uit halen! Zou ik je een optie mogen PBen? Zoals je zelf zegt ik zou de kleding niet vergeten, nu heb je alleen een gezicht.

Re: Portretten @ Summer Darkness

Geplaatst: ma jul 30 2012 8:19 pm
door Sorenos
PB komt er aan haha

Re: Portretten @ Summer Darkness

Geplaatst: wo aug 01 2012 11:58 am
door xNicole
Foto zeven spreekt mij het meeste aan, omdat het model niet recht in de camera kijkt. En volgensmij ook helemaal niet doorheeft dat ze op de gevoelige plaat is vastgelegd. :)

Mooie kleuren ook! Alleen jammer dat de foto's een beetje saai worden doordat je steeds dezelfde compositie gebruikt.