Pagina 1 van 1

Fotografencafé 14 sept

Geplaatst: vr sep 14 2012 3:11 pm
door Saturnus
De Fotografieschool creëert een ontmoetingsplaats waar liefhebbers en broodfotografen met elkaar van gedachten kunnen wisselen.

Het idee is afkomstig uit Amsterdam, waar fotograaf Aloys Ginjaar al meer dan tien jaar met succes ontmoetingsavonden voor fotografen organiseert.

Fotografen vertellen hier over hun werk, over projecten en opdrachten, organiseren tentoonstellingen en portfoliobesprekingen en hebben een eigen nieuwsbrief.

Afhankelijk van de belangstelling wil de Fotografieschool met enige regelmaat deze bijeenkomsten laten plaatsvinden.
Zo denken we aan informatieve bijeenkomsten met als onderwerpen auteursrecht, portretrecht, de sociale media en wat verder door bezoekers wordt ingebracht.

Voorafgaand aan het eerste Fotografencafé opent om 19.00 uur tevens de foto-expositie Verlaten, Vervallen, Vergeten met fotoverhalen van cursisten van de Fotografieschool.

Opening expositie 14 september, 19.00 uur
Groninger Fotografencafé vanaf 20.00 uur
Walstraat 34, 9711 VS Groningen

Excuus voor de erg late berichtgeving, maar dat komt omdat ik nét terug ben van vakantie en vanmorgen het bericht in m'n mailbox las.

Volgende keer beter