Pagina 1 van 1

Wassen en drogen

Geplaatst: wo aug 08 2007 10:16 pm
door Marco
Terwijl het ene gezin nog in bad lag, "hing" het andere al aan het droogrek....

1.
Afbeelding

2.
Afbeelding

Geplaatst: wo aug 08 2007 10:49 pm
door Skippy
Spitsvondig Marco!

Mooi hè zo'n zwanenfamilie, indrukwekkende dieren.

Geplaatst: wo aug 08 2007 11:04 pm
door Pancarans
Mooi te zien dat de ouders de omgeving afscannen op gevaar. Ik mis alleen wel scherpte in de opname. Ook de onscherpe plant vooraan trekt teveel aandacht voor mij. Maar je positie kon waarschijnlijk alleen anders met een nat pak als gevolg.

Het silhouet van de aalscholver is kenmerkend voor die soort en leuk vastgelegd. Dit gecombineerd met de inleidende tekst: geslaagd project.

Irwan

Geplaatst: wo aug 08 2007 11:13 pm
door GdP
Ik vind het wassen leuker. :)

Gerrit

Geplaatst: wo aug 08 2007 11:35 pm
door Marco
Pancaran's schreef:Mooi te zien dat de ouders de omgeving afscannen op gevaar. Ik mis alleen wel scherpte in de opname. Ook de onscherpe plant vooraan trekt teveel aandacht voor mij. Maar je positie kon waarschijnlijk alleen anders met een nat pak als gevolg.

Het silhouet van de aalscholver is kenmerkend voor die soort en leuk vastgelegd. Dit gecombineerd met de inleidende tekst: geslaagd project.

Irwan
Ik had inderdaad erg weinig keuze, had misschien het diafragma is kleiner moeten draaien (en de plant verwijderen), maar na deze opname was ik "gezien", begon de familie te de-groeperen en kort erna begon pa al te blazen. Verder was het licht niet ideaal na 18.17 uur. Kort daarna zag ik de aalscholvers op een ongebruikelijke lokatie zitten, heb ze wel ooit op paaltjes en langs de waterkant gezien, maar daar... genomen op 200mm, meer had ik niet.