Pagina 1 van 1
Buitenkansje
Geplaatst: wo sep 12 2007 11:31 am
door Nicole
kijken of de vogelkenners onder ons deze vogel herkennen
Overigens mijn eerste foto,s met mijn 70-300
waar ik super blij mee ben!
1
2
3
4

Geplaatst: wo sep 12 2007 12:18 pm
door rik6230
He Nicole,
Dit is best bijzonder in Nederland. Het is een jonge zwarte ooievaar. Volgend jaar kleuren zijn poten en snavel rood. Hij komt regelmatig voor in Europa, ook in de belgische ardennen, en wordt af en toe in Nederland gespot in het rivieren gebied. Hij is overigens al geringd.
http://commons.wikimedia.org/wiki/Image ... nek%29.jpg
Geplaatst: wo sep 12 2007 12:21 pm
door alfa156
Leuk dat je de foto's verjaardag.... noemt. Heb je het objectief voor je verjaardag gekregen? Is het de VR versie? Van vogels heb ik niet heel veel verstand.
Geplaatst: wo sep 12 2007 12:28 pm
door Jolanda
Ik had gegokt op de gespikkelde hals-bruinvleugel langpoot.
Mooie serie. De eerste foto vind ik het minste, het lijkt wel of de scherpte op de poten zit. De overige, vooral met die open snavel vind ik heerlijk.
Jolanda
Geplaatst: wo sep 12 2007 2:57 pm
door Nicole
Dank jullie.. Tja dat verjaardag vergeet ik steeds te veranderen een keer ingevoerd en niet meer veranderd.. haha en je mag niet spieken op de namen van de foto,s om erachter te komen wat voor vogel het is.
Rik je hebt het helemaal bij het juiste eind !! De Zwarte ooievaar.....
Deze komt uit frankrijk stond op zijn ringen.. Ik lag tussen de uien en kon best dichtbij komen...
Geplaatst: wo sep 12 2007 3:33 pm
door GdP
Mooie foto's Nicole! Vooral foto 3 is mijn favoriet. Die vogel heeft mooie versierselen op zijn bovensnavel.
Gerrit