Pagina 1 van 1
Station Sloterdijk
Geplaatst: do nov 14 2013 1:17 pm
door RvDam
Mijn eerste schrede in architectuur fotografie. Omdat ik mijn D300s had laten vallen was ik weer met de D200 op stap gegaan. Met de kitlens (mijn andere lens zat dus op de D300s en ad ook schade) deze foto gemaakt.

Re: Station Sloterdijk
Geplaatst: do nov 14 2013 3:18 pm
door Ivan10
Jammer. Wordt je D300 gerepareerd? Station Sloterdijk heeft veel architectonische invalshoeken. Zoals de opensleuven, zodat je de perrons beneden kunt zien. De gevel. De verschillende steun systemen. Ik wil toch wel wat meer zien

Dit is het relatief nieuwe tweede gedeelte met perrons, meer extern van het station. Een mooie foto.
Re: Station Sloterdijk
Geplaatst: do nov 14 2013 3:26 pm
door RvDam
Mijn D300 is inmiddels gerepareerd. De bajonet is afgesteld. Hij maakt weer scherpe foto's! Nu alleen mijn lens nog vervangen. Die heeft de klap opgevangen en is volgens mijn niet meer te repareren. Maar ik moet een officieel document hebben voor de verzekering dus afwachten maar.
Re: Station Sloterdijk
Geplaatst: do nov 14 2013 3:53 pm
door jac49
Een geslaagde foto , het standpunt vind ik ook goed , je oog wordt prima diepte ingetrokken .
Re: Station Sloterdijk
Geplaatst: do nov 14 2013 5:00 pm
door Frank B
Mooie plaat, zal het in zwartwit ook goed doen
Re: Station Sloterdijk
Geplaatst: do nov 14 2013 7:52 pm
door weimaraner
Nette plaat!
Mooie locatie ook, wellicht ook wel iets voor een portret shoot.

Re: Station Sloterdijk
Geplaatst: do nov 14 2013 8:45 pm
door plincky
Jammer dat het perron niet helemaal leeg is. En je hebt erg veel CA in de foto. wellicht een beetje weg corrigeren. of idd zw maken.