Shirley
Geplaatst: za jan 11 2014 6:13 pm
Even een vraagje: Is deze foto symmetrie?


Dank u wel! dan weet ik datweimaraner schreef:Mooie foto maar hij is niet symmetrisch. Dan zouden beide helften van de foto gelijk moeten zijn.
Dat is precies de zelfde foto als die ik hier geplaatst heb, haha.Hans Braakhuis schreef:Zelf vind ik de foto zoals die geplaatst is op je website, veel mooier, en gelukkig helemaal niet symmetrisch.
http://www.nataschaverheijfotografie.nl ... y-spoor-2/" onclick="window.open(this.href);return false;
Je ziet dan veel meer panorama, en als kijker wordt je dan door deze panorama weergave meer meegenomen: waar zou ze naar kijken? Dat blijft gelukkig onduidelijk door de reflecties.
Symmetrie is niet aanwezig en volgens mij is dit ook niet nodig.
Haha oke, dank je wel!Ivan10 schreef:Je mist een stuk schouder rechts voor symmetrie of knip er een stuk links vanaf. :mrgreen: Mooie foto.
Kijk eens, twee schermprinten, zoals ik de foto's zie:xnatasx schreef:Dat is precies de zelfde foto als die ik hier geplaatst heb, haha.Bedankt!
Vind ik dan wel jammer, het is een mooi model, een waarbij je even in de ogen wilt kijkenHans Braakhuis schreef: ...waar zou ze naar kijken? Dat blijft gelukkig onduidelijk door de reflecties.
Klopt dat je die foto zo ziet op mijn site, maar als je op die foto klikt dan opend die, en dan zie je hem net als die ik hier plaatste.Hans Braakhuis schreef:Kijk eens, twee schermprinten, zoals ik de foto's zie:xnatasx schreef:Dat is precies de zelfde foto als die ik hier geplaatst heb, haha.Bedankt!
zoals de foto hier boven staat
zoals ik hem zie op jouw website
Geen idee waar dit aan licht. Browser? Instellingen?
Maar vandaar dat ik symmetrie niet nodig vind.
Haha, het is een goed model en leuk om mee te werken. Op mijn site staan meer van de shoot.wiebeterpstra schreef:Vind ik dan wel jammer, het is een mooi model, een waarbij je even in de ogen wilt kijkenHans Braakhuis schreef: ...waar zou ze naar kijken? Dat blijft gelukkig onduidelijk door de reflecties.
Je hebt gelijk, de foto is niet symmetrisch, maar je beantwoord haar vraag niet.weimaraner schreef:Mooie foto maar hij is niet symmetrisch. Dan zouden beide helften van de foto gelijk moeten zijn.