Pagina 1 van 1

Product fotografie vraag

Geplaatst: za feb 01 2014 2:11 pm
door Riny
Beste Foto- vrienden,

Omdat ik nog een andere hobby heb, muziek, komt het wel eens voor dat er iets in de verkoop gaat en dat ik daar uiteraard een of meerder foto's van maak.
Nu heb ik gezien dat daar "tafels" voor te koop zijn echter voor de enkele keer dat ik dat nodig heb vind ik ze te prijzig.

Zelf zat ik te denken aan een wit rolgordijn van +/- 1 Meter breed x 2 Meter lang en deze zo te plaatsen dat ik er foto's van producenten op kan maken.
Heeft iemand misschien een andere idee? Twee weten er altijd meer dan een.

Ben benieuwd.

P.s. Mijn andere hobby klik

Re: Product footografie vraag

Geplaatst: za feb 01 2014 3:20 pm
door mandersp
Een rol wit papier werkt altijd beter dan een rolgordijn.
Bij een rolgordijn zitten wevingen in en dat zou je kunnen zien in de foto.

Re: Product footografie vraag

Geplaatst: za feb 01 2014 3:39 pm
door Jumpjiving
Muziek,

Bedoel je instrumenten, apparatuur,cd's???

Re: Product footografie vraag

Geplaatst: za feb 01 2014 4:07 pm
door Jacob_O
mandersp schreef:Bij een rolgordijn zitten wevingen in en dat zou je kunnen zien in de foto.
Rolgordijnen voor een natte ruimte willen nog wel eens van pvc of coated, dus glad(der), zijn.
Overigens zou ik persoonlijk een lichte weving geen probleem vinden.
Liever dat dan een te glad opppervlak met reflectie.

Re: Product footografie vraag

Geplaatst: za feb 01 2014 4:25 pm
door Riny
Jumpjiving schreef:Muziek,

Bedoel je instrumenten, apparatuur,cd's???
Niet alleen muziekgerelateerde foto's dus ook voor andere doeleinden zoals bijv: macro objecten e.d. als ook experimenteren met de technieken van de camera's en licht.

Dat ik aan een rolgordijn zat te denken heeft te maken, wanneer je deze weer oprolt deze netjes en "strak" blijft/blijven.
Een rol A3 papier zou natuurlijk ook kunnen maar die dien je dan, volgens mij, op een dusdanige manier op te bergen zodat deze niet kreuk of inzakt.
Ook heb ik gekeken naar rollen die werkelijk gebruikt worden in de fotografie, maar ook daar vind ik de prijzen heftig.
Ik hoef beslist niet voor een dubbeltje op de eerste rang te zitten maar aanschaf met een enigszins hoge prijs dat zit ik niet zitten omdat er geen constant gebruik van zal gemaakt worden.
Zou dit laatste wel het geval zijn zou ik gewoon voor het officiële materiaal gaan.

Re: Product fotografie vraag

Geplaatst: za feb 01 2014 4:37 pm
door mandersp
Je zou ook bijvoorbeeld voor dit kunnen kiezen.
http://www.tectake.nl/achtergrond-voor- ... tieven-wit

Re: Product fotografie vraag

Geplaatst: za feb 01 2014 8:24 pm
door Léon Obers
Voor kleinere objecten gebruikte ik meestal plastic vellen (polypropyleen ??) van pakweg 70x130 cm als achtergrond. Kreukloos, strak en kon je makkelijk nat schoonmaken. Weet zo niet meer wat tegenwoordig de opties zijn waar je zoiets kunt bestellen (vroeger in Wijchen bij Photal ----> bestaat niet meer).

Grotere afmetingen achtergrond, goedkoopste vinyl vloerzeil, aan de achterkant met latex geverfd (met roller), en dat in een bocht ophangen zodat je een ronde horizon hebt.
Zie ook deze draad: http://www.nikon-club-nederland.nl/foru ... 35&t=50324" onclick="window.open(this.href);return false;