Pagina 1 van 1
Portret
Geplaatst: za mar 22 2014 2:40 pm
door Victor
Met 2 flitsers aan het spelen geweest. Een softbox rechts voor en een snoot links achter als haarlicht. Mijn Dochter had niet zoveel zin meer maar gaat mij om de belichting.
Bedankt voor het kijken en evt tips.
Re: Portret
Geplaatst: za mar 22 2014 3:05 pm
door plincky
Hoi,
Toch nog wel een grappige foto.
Ik zou echter iets dichterbij de foto maken of croppen zoals hieronder. Ook valt er nog wel wat te halen in de nabewerking.
Belichting is na een beetje bewerken prima.(in mijn ogen) Is hij geworden zoals je bedoelde? dan is het gelukt. Ik denk wel dat je dochter iets te dicht op de achtergrond staat zover is dit kan beoordelen en wellicht iets te ver van de softbox.
Met een bril is het ook leuk om met een stripbox te werken zodat er lijnen in de bril komen. Dit kan je vrij eenvoudig doen door stukken van je softbox af te plakken.
Ben even zo vrij geweest om te laten zien wat ik bedoel.
Witbalans iets aangepast en schaduw naar beneden gehaald waardoor het zwart zwart word en de reflectie in de bril ook minder word. Kleuren iets opgepompt licht iets opgehaald.

Re: Portret
Geplaatst: za mar 22 2014 3:14 pm
door Victor
Hoi Plincky bedankt hier kan ik wel wat mee.