Pagina 1 van 1
D7100 met Eye-Fi naar iPad?
Geplaatst: wo apr 09 2014 12:53 pm
door EdEagle
Heeft iemand ervaring om foto's (jpg) met een Eye-Fi sd-card naar iPad over te zetten (draadloos dus)? Werkt het goed?
Re: D7100 met Eye-Fi naar iPad?
Geplaatst: wo apr 09 2014 2:07 pm
door PanzerFaustNL
Ja, dat werkt goed, zowel iPad, iPhone als Android.
Je moet er alleen voor zorgen dat het Profiel van de eye-fi card bij profiel van de instellingen van de ipad staat. En dat je app aangeeft dat hij moet synchroniseren met deze camera.
D7100 met Eye-Fi naar iPad?
Geplaatst: wo apr 09 2014 10:49 pm
door OAK
Ik gebruik de d7100 + Eye-fi met de app 'Shuttersnitch' op de Ipad 3. Werkt prima. Wel aangeven dat er een adhoc verbinding moet worden opgezet. Anders gaat de Eye-fi via internet en dat werkt zeer traag. Ook: zorg dat de camera niet op stand-by
gaat. Dit kun je instellen in de camera. De kaart krijgt dan geen stroom meer en dan moet er telkens weer opnieuw aangemeld worden. De wifi zender in de kaart is niet zo sterk. Dit merk je als er veel andere zenders op de 2,4GHz zitten. Je kun maximaal 5 tot 10 meter van de camera verwijderd zijn. Afhankelijk van de 'drukte' op de 2,4 GHz band.
Om meer snelheid te krijgen zou ik de jpg bestanden in je camera op de kleinste stand zetten. NEF's worden met mijn kaart niet overgestuurd. Je kan bv 2 sd kaarten gebruiken. 1 voor NEF's en de ander (de Eye-fi) voor jpg. Ik gebruik de setup puur voor een preview en het bepalen van de compositie. Meer niet. Het echte fotobewerken doe ik met de NEF's. Daarom maakt mij de kwaliteit van de jpg's niet uit.
Re: D7100 met Eye-Fi naar iPad?
Geplaatst: do apr 10 2014 6:36 pm
door EdEagle
Ik wil de Eye-Fi gebruiken om op lokatie mijn foto's beter te kunnen beoordelen. Uit jullie reacties leid ik af dat dat dus goed kan.
Dank voor jullie reacties!
Re: D7100 met Eye-Fi naar iPad?
Geplaatst: do apr 10 2014 10:36 pm
door Matty
ik dacht dat het alleen werkt als je via wifi contact met elkaar kunt maken
D7100 met Eye-Fi naar iPad?
Geplaatst: do apr 10 2014 10:39 pm
door OAK
Dat was normaal zo ja. Als je de Eye-fi app gebruikte. Als je een 'adhoc' verbinding maakt niet meer. Ik gebruik Shuttersnitch. Dan werkt het zonder netwerk.
Re: D7100 met Eye-Fi naar iPad?
Geplaatst: do apr 10 2014 11:09 pm
door Matty
ik heb een Macbook en wil daar mee verbinding maken, is de adhoc verbinding hiermee ook op te zetten en zoja doe je dat dan op de camera of op de laptop
Re: D7100 met Eye-Fi naar iPad?
Geplaatst: do apr 10 2014 11:23 pm
door OAK
De adhoc verbinding stel je in op de Eyefi kaart. Je moet 'm om de instelling te wijzigen met je computer verbinden bv met een sd card reader. Dus niets in de camera. Alhoewel, zo werkt het met mijn Windows pc.