Pagina 1 van 1
Met hoeveel camera's loop jij... 9 !!!
Geplaatst: zo sep 21 2014 9:32 pm
door frankreiz
Kwam deze fotograaf tegen tijdens een 4WD event. 9x Nikon D800 !! Hij had wel een hulpje nodig om de boel op te tillen.
Hij was daar speciaal voor een shot van een mooie jump van Tom Coronel, alleen jammer dat de auto kapot ging voordat hij zijn camera's in gereedheid had gebracht.
1
2
3
4
5
6
Maar ik had de jump wel voordat de auto kapot ging
7

Re: Met hoeveel camera's loop jij... 9 !!!
Geplaatst: zo sep 21 2014 11:44 pm
door ATOR
Ik vraag me af wat het beoogde effect zou zijn. Voor Bullet time lijkt me deze rig weer net wat te klein.
Re: Met hoeveel camera's loop jij... 9 !!!
Geplaatst: ma sep 29 2014 10:49 am
door Fotomarius
Het moet niet gekker worden…
‘K mis hier en daar een zonnen kapje…

Re: niet gekker
Geplaatst: ma sep 29 2014 11:12 am
door gijs sandberg
Dit soort setups wordt wel vaker gemaakt, in bijzondere situaties .
Buiten had ik nog niet eerder gehoord/gezien.
De TS denkt dat het sjouwen het grote probleem is.
Van een eerdere excercitie kan ik me herinneren dat de beschibaarheid van een rij gelijke lenzen juist de bottleneck was.
Groeten, Gijs
Re: Met hoeveel camera's loop jij... 9 !!!
Geplaatst: ma sep 29 2014 11:15 am
door ReneG
Ik heb wel eens een begin gemaakt met een project waarbij een ring van 36 camera's rondom een model zou worden geplaatst, waarbij het de bedoeling was om een soort 3D foto te maken waarbij je om het model heen kon bewegen in 3D. Helaas kregen we niet genoeg gelijkwaardige camera's bij elkaar om dat rond te krijgen. Maar ik weet ook niet wat de toepassing is van deze rig. Misschien een soort high-speed timelapse achtig iets? Geen idee...
Re: Met hoeveel camera's loop jij... 9 !!!
Geplaatst: ma sep 29 2014 11:45 am
door ATOR
Een high speed timelapse met 9 D800's met 5fps precies gesynct, geeft nog maar 45fps en er zijn ondertussen veel videocamera's die dat stukken beter doen, denk dan aan een paar 1000 fps.
Misschien dat hij er mee filmt, hij heeft tenslotte een steadycam vest, en dat er dan in post nog gespeeld kan worden met de kijkhoek. Al mis ik dan wel de geluidsman en heeft de flitser die hij gebruikt niet veel zin.
Re: Met hoeveel camera's loop jij... 9 !!!
Geplaatst: ma sep 29 2014 12:01 pm
door Vincent
ATOR schreef:Een high speed timelapse met 9 D800's met 5fps precies gesynct, geeft nog maar 45fps en er zijn ondertussen veel videocamera's die dat stukken beter doen, denk dan aan een paar 1000 fps
Maar niet op 36MP
Ik ben ook wel benieuwd naar de resultaten. Maar los daarvan, mensen die iets anders en nieuws proberen heb ik sowieso altijd hoog zitten. Zelfs als het dan niet lukt, of het resultaat is heel slecht/bevalt mij niet.
Copycats en mensen die elke week hetzelfde doen zijn er al genoeg! Don't imitate, innovate!
Re: Met hoeveel camera's loop jij... 9 !!!
Geplaatst: ma sep 29 2014 12:22 pm
door Wolf
Als je 9 bestanden van 36Mp door elkaar heen gaat gebruiken ben je ook wel even een monster pc nodig....
Re: stukken beter ?
Geplaatst: ma sep 29 2014 1:00 pm
door gijs sandberg
Dat zou wel zo kunnen zijn.
Ik vrees dat als je dat soort kamera's lastig buiten kan inzetten.
Echte high-speed kamera's vragen vaak gecontroleerde omstandigheden, veel (kunst)licht, en veel budget.
De getoonde setup lijkt me redelijk sjouwbaar en bruikbaar in daglicht.
Groeten, Gijs
Re: Met hoeveel camera's loop jij... 9 !!!
Geplaatst: ma sep 29 2014 8:48 pm
door frankreiz
Bij navraag, had de fotograaf het er over dat het een soort 3D foto moest gaan worden. Werd een beetje geheimzinnig over gedaan.
Re: Met hoeveel camera's loop jij... 9 !!!
Geplaatst: ma sep 29 2014 9:24 pm
door henkk
misschien verklaart dat ook waarom de camera's in een boog zijn opgesteld?
Het brandpunt van die boog lijkt mij overigens vrij dichtbij te liggen.
Re: Met hoeveel camera's loop jij... 9 !!!
Geplaatst: di okt 14 2014 11:40 pm
door edrocket
Ik kwam dit tegen op flipboard en moest aan dit topic denken.
http://petapixel.com/2014/10/14/breakin ... llet-time/
Re: Met hoeveel camera's loop jij... 9 !!!
Geplaatst: wo okt 15 2014 10:03 am
door Flandria
Baas boven baas, 60 camera's....
https://www.youtube.com/watch?v=5Iej3FAhYZM" onclick="window.open(this.href);return false;