beeldcommentaar D70 instellen voor dummies
Geplaatst: di nov 13 2007 2:24 pm
voel me een dummie
kom er maar niet uit
wie kan mij stap voor stap vertellen hoe het moet ?
bedankt



bedankt
a ha nu nog uitvinden waar ik die digitaal kan downloadenNikon Gino schreef:Op blz. 163/164 van je handleiding wordt het stap voor stap beschreven.
Succes
Commentaar ingeven lukt wel maar dan moet je iets doen zodat hij het ook meeneemt maar krijg op de een of andere manier dat niet voorelkaar dat beeldcommentaar op" on " staatRiemke schreef:Ik heb geen D70, maar volgens mij zit het in je menu, bij instellingen (het moersleuteltje) en dan beeldcommentaar.
Met je scrollknop kun je dan de tekst invoeren. Dat is even een geduldwerkje. Het lukt je vast wel.
Geweldige gozert gij zijt geprezen , (de rest ook bedankt)Jaap Driest schreef:Dirk-Jan,
In het eerste menu na Bld Commentaar zie je drie opties:
-- Gereed
Commnt invoeren
Commnt toevoegen
Met invoeren geef je de gewenste tekst in en met Toevoegen voeg je tekst toe aan de foto.
Klaar is kees.
En hier is de Link waar je D70 gebruikershandleiding kunt downloaden.
Als het niet lukt, stuur dan even een PB'tje
[url]http://nikoneurope-nl.custhelp.com/cgi-bin/nikoneurope_nl.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=9391&p_created=1079516931&p_sid=RwtxTDQi&p_accessibility=&p_lva=&p_sp=cF9zcmNoPTEmcF9zb3J0X2J5PSZwX2dyaWRzb3J0PSZwX3Jvd19jbnQ9NCZwX3Byb2RzPTE5LDU2JnBfY2F0cz02NTAmcF9wdj0yLjU2JnBfY3Y9MS42NTAmcF9zZWFyY2hfdHlwZT1hbnN3ZXJzLnNlYXJjaF9ubCZwX3BhZ2U9MQ**&p_li=&p_topview=1]Nikon D70 handleiding[/url]
Jaap