Pagina 1 van 1

probleem met importeren vanaf xqd card

Geplaatst: do jun 16 2016 9:50 pm
door henkdegr
Hallo beste mensen

Ik heb de nikon D500 aangeschaft met een 32 gb XQD kaart , nu importeer ik mijn foto,s en zet ze normaal om van Nef naar DNG met de Adobe DNG converter , daarna bewerk ik ze met photoshop elements 11.
Helaas krijg ik bij de DNG converter al de melding ( de bronmap bevat geen ondersteunende Raw bestanden) , heeft iemand een idee hoe ik dit kan oplossen.
Ik heb de foto,s ook geopend met Capture NX-D maar krijg de foto,s wel in dit programma maar als ik op een foto dubbelklik om die te openen om te bewerken krijg ik alleen maar een zwart beeld.

Re: probleem met importeren vanaf xqd card

Geplaatst: do jun 16 2016 10:03 pm
door Kees H
download de laatste versie van Capture NX-D mogelijk werkt het dan wel

voor Elements denk ik dat je naar versie 14 moet overstappen en evt de laatste adobe DNG/rawconverter installeren

succes

Re: probleem met importeren vanaf xqd card

Geplaatst: vr jun 17 2016 8:38 am
door henkdegr
Dag Kees

Bedankt voor je reactie , ik ga het proberen

Gr Henk

Re: probleem met importeren vanaf xqd card

Geplaatst: vr jun 17 2016 9:32 am
door henkdegr
Kees nogmaals bedankt , ik heb de laatste versie van de adobe raw converter gedownload en alles werkt weer perfect

Groeten Henk

Re: probleem met importeren vanaf xqd card

Geplaatst: vr jun 17 2016 5:51 pm
door Kees H
graag gedaan