Pagina 1 van 1

diashow direct opstarten na versturen via mail

Geplaatst: do dec 21 2017 3:42 pm
door WillyEef
L.S,

Weet iemand hoe je een powerpoint presentatie (collage van foto's) na het doorsturen (mail) meteen opstart zonder dat de ontvanger eerst powerpoint op moet starten? Met andere woorden: kan de ontvanger, na het openen van de file c.q. bijlage, meteen jou foto's bekijken.

Ter info: een powerpresentatie doorsturen is geen probleem; ik wil graag dat de ontvanger, na het openen van de file, meteen de presentatie te zien krijgt.

Of kan dat op een heel andere manier? Voorwaarde is wel dat het proces/doorsturen via mail gaat.

Met vriendelijke groet,

WillyEef

Re: diashow direct opstarten na versturen via mail

Geplaatst: do dec 21 2017 3:58 pm
door gijs sandberg
Beste Willy,
Wat jij nastreeft is juist datgene dat vele virusbestrijders proberen te voorkomen.
Afgezien daarvan, als Ppt op de ontvanger-(windows)PC staat is wellicht de file-associatie al gezet.
Groeten, Gijs

Re: diashow direct opstarten na versturen via mail

Geplaatst: do dec 21 2017 4:06 pm
door Ingmar
Willy,

Als het goed is heeft de scanner zijn werk al gedaan als er in een power-point show kwaadaardige elementen zitten, hierbij het antwoord al gevende je moet hem dus bewaren als een powerpoint show of slideshow. Wat wel vereist is dat de ontvanger al beschikt over powerpoint.

Grtz,
Ingmar

Re: diashow direct opstarten na versturen via mail

Geplaatst: do dec 21 2017 4:49 pm
door pveenstra
Je kan het bestand opslaan als presentatie. Dan start hij gelijk op als presentatie en is ook niet te bewerken.
Te vinden in PowerPoint en dan opslaan als.

Re: diashow direct opstarten na versturen via mail

Geplaatst: do dec 21 2017 7:22 pm
door fotonenvanger
Je kunt vanuit powerpoint ook het bestand exporteren als pdf. Dan heeft de ontvanger geen powerpoint nodig, iedere moderne computer opent pdf files.
Heeft ook nog een paar voordelen i.v.m. eventuele lettertypes.

Re: diashow direct opstarten na versturen via mail

Geplaatst: vr dec 22 2017 4:01 pm
door WillyEef
Beste mensen,

Dank jullie wel voor jullie commentaar. Ga met het commentaar aan de gang en zal zeker de kans op het ontstaan/meesturen van ""virusachtige/kwaadaardige"" elementen ernstig in overweging nemen. Indien nodig afzien van mijn pogingen om een zelfgemaakte powerpoint presentatie door te sturen.

met vriendelijke groet,

WillyEef