Pagina 1 van 1
Curves and lines
Geplaatst: ma dec 25 2017 1:30 pm
door josti
Enkele weken geleden naar Arnhem geweest en van de gelegenheid gebruik gemaakt om wat opnames te maken van het fraaie station.
Ik heb overwogen om er een zwart-witserie van te maken, maar de combinatie van het licht binnen en buiten vind ik ook wel fraai.
#1
#2
#3
#4
#5
#6
Groet, Jos
Re: Curves and lines
Geplaatst: ma dec 25 2017 4:31 pm
door coosc
Fraaie foto's Jos. Vooral de eerste en de laatste vind ik erg mooi.
Groeten,
Coos
Re: Curves and lines
Geplaatst: wo dec 27 2017 6:04 pm
door Bert vD
Prachtige foto's. Fraaie composities. Moeilijk kiezen. 4 en 5?
Groet Bert
Re: Curves and lines
Geplaatst: ma jan 01 2018 10:18 pm
door Frans Martens
In zwart-wit zal er toch ook sprake zijn van licht binnen en buiten?
Volgens mij zullen ze het zelfs heel goed doen, lekker contrastrijk..., ik zou het zeker proberen.
Re: Curves and lines
Geplaatst: ma jan 01 2018 10:23 pm
door henkk
3 1/2 jaar ben ik hier doorheen gelopen e ook wel eens geprobeerd het te fotograferen maar zo mooi als jij het hebt vastgelegd, kan ik alleen maar bewonderen! Chapeau!
Henk
Re: Curves and lines
Geplaatst: di jan 02 2018 5:25 pm
door josti
Dank allen! Ik denk zelf dat ik de laatste als favoriet heb, hoewel ze allemaal wel weer iets anders hebben dat ik mooi vind.
@Frans: ik bedoelde de combinatie van het gekleurde licht binnen en het buitenlicht. Heb ook een zwart-wit versie van de serie met een lekker contrast, maar zoals gezegd: deze sprak mij meer aan.
Re: Curves and lines
Geplaatst: wo feb 28 2018 8:04 pm
door gvdnberg
Inderdaad, de laatste is de mooiste en spreekt mij het meeste aan.
Re: Curves and lines
Geplaatst: wo feb 28 2018 8:32 pm
door Johan v. V.
Prachtige serie! Ook voor mij is de laatste favoriet!
Re: Curves and lines
Geplaatst: do mar 01 2018 11:12 am
door Alex
Hoi Jos,
Ja, het ligt voor de hand om de laatste foto als favoriet te bestempelen, toch denk ik dat er in #2.#4 en #5 door simpel portret-layout te kiezen en igv #4 nog spiegelen er ook interessantere foto's te voorschijn komen.
Re: Curves and lines
Geplaatst: do mar 01 2018 10:32 pm
door Skippy
Mooi vastgelegd Jos. Fraaie composities die dit prachtige ontwerp eer aan doen. Goed te zien ook dat de bouw een uitdaging voor de aannemer geweest moet zijn.
Re: Curves and lines
Geplaatst: do mar 01 2018 11:18 pm
door josti
Dank allen. Grappig dat zo’n draadje ineens weer tot leven komt. @Alex: dank je voor de suggesties. Door de bijzondere architectuur is er inderdaad heel veel mogelijk met de beelden. Ik denk dat ik er de komende tijd nog wat mee ga spelen en ik sluit niet uit dat er een xpozer van komt
Groet, Jos
Re: Curves and lines
Geplaatst: do mar 01 2018 11:23 pm
door Skippy
josti schreef:Door de bijzondere architectuur is er inderdaad heel veel mogelijk met de beelden.
Die architectuur leent zich ook heel goed voor fisheye-beelden ...
Re: Curves and lines
Geplaatst: do mar 01 2018 11:38 pm
door josti
Dat denk ik ook Skippy, alleen zit die niet in mijn tas. Wie weet, komt die er misschien nog eens. Deze serie heb ik, als ik mij goed herinner met de 10-24 van Fuji gemaakt.