Pagina 1 van 1
					
				Kunstwerken [verzamel]
				Geplaatst: vr mei 17 2019 6:28 pm
				door Ronald53
				
Palen in Petten (1) by 
Ronald, on Flickr
Nikon D5600, 18.0-55.0 mm, f/3.5-5.6, ƒ/7.1, 18.0 mm, 1/200,  ISO 100
Ja, dit is kunst. Het is een klein stukje Palendorp in Petten. Er staan daar nog 155 palen, maar meer is niet altijd mooier (vind ik).
Dit staat er 
hier over geschreven:
Als je in Petten aan Zee bent ga dan zeker even kijken bij het monument Palendorp op het strand ter hoogte van de Bergeendstraat. Dit fraaie kunstwerk bestaat uit een 160 palen van zes tot twaalf meter lengte en is een cadeau van aannemerscombinatie Van Oord-Boskalis. De palen staan in de vorm van tien huizen en een kerk. Het is een herinnering aan het oude Petten, wat lang geleden werd overspoeld door de zee.
Is het een probleem als ik onderwerp van dit draadje verander in Kunstwerken [verzamel]? Volgens mij is er nog geen plek waar foto's van kunstwerken geplaatst kunnen worden.
Groet,
Ronald
 
			 
			
					
				Re: Kunstwerk
				Geplaatst: vr mei 17 2019 9:12 pm
				door pimmetje
				Mooie plaat vind ik.
			 
			
					
				Re: Kunstwerk
				Geplaatst: vr mei 17 2019 9:31 pm
				door Frans Martens
				Mooi concept, ben nu wel nieuwsgierig geworden naar het geheel. Wellicht een uitdaging om het een keer helemaal op de foto te zetten.
Een paar dingen in de foto vind ik jammer. De grote witte vlok schuim rechtsonder, linksboven was een wolkje wel fijn geweest en de keuze van de hoogte van de horizon vind ik niet zo gelukkig.
			 
			
					
				Re: Kunstwerk
				Geplaatst: za mei 18 2019 7:35 am
				door bcvthul
				Ik vind het een mooie/prettige foto om naar te kijken.
Persoonlijk twee dingen die ik jammer vind:
 - er is spiegeling
 - er is schaduw
Voor sommige palen loopt dit van de foto af.
			 
			
					
				Re: Kunstwerk
				Geplaatst: za mei 18 2019 3:59 pm
				door Ronald53
				Allen bedankt voor de reacties. En ja, ik snap het wel, dat van die wolken, dat schuim en de spiegelingen. Maar ze zijn er, of ze zijn er niet. En in mijn geval waren ze er wel. En mijn kennis van fotobewerking is nog minimaal, ik heb er pas 10 á 20 bewerkt, voor zover het die naam mag hebben. Voor hen die iets meer willen weten over deze locatie heb ik nog twee foto's. Met meer palen, maar nog niet met allemaal. Ik vind deze foto's minder, maar zoals gezegd, het is om de locatie te laten zien. Op zich wel een bezoekje waard, denk ik. Maar kies je moment wel uit, want anders staat het vol met volk.
Ennuh, ik hoorde geen bezwaar tegen mijn voorstel om [verzamel] achter de titel van dit draadje te plakken. Dus bij dezen maar gedaan.
Groet,
Ronald 
1.
Palen in Petten (2) by 
Ronald, on Flickr
Nikon D5600, 10.0-20.0 mm, f/4.5-5.6, ƒ/7.1, 10.0 mm, 1/400, ISO 200
2.
Palen in Petten (3) by 
Ronald, on Flickr
Nikon D5600, 10.0-20.0 mm, f/4.5-5.6,ƒ/7.1, 10.0 mm, 1/400, ISO 200
 
			 
			
					
				Re: Kunstwerken [verzamel]
				Geplaatst: zo aug 11 2019 11:31 am
				door Skippy
				Tropenmuseum Amsterdam

 
			 
			
					
				Re: Kunstwerken [verzamel]
				Geplaatst: ma mar 07 2022 8:26 pm
				door Ronald53
				
			 
			
					
				Re: Kunstwerken [verzamel]
				Geplaatst: ma mar 07 2022 8:39 pm
				door Skippy
				Ronald, leuk dat je dit topic nieuw leven inblaast met deze fijne foto's. Heerlijke stad Bilbao, in een van mijn favoriete Spaanse regio's.