Pagina 1 van 1
Café in Luik
Geplaatst: ma jul 15 2019 4:54 pm
door JJG
Afgelopen weekend was ik in Luik. Twee jaar terug was ik daar een dagje en aangezien ik Belgische steden altijd wel fotogeniek vind was ik er afgelopen donderdag tot gisteren. Ik ging weer terug naar het café waar ik destijds ook was. Het zat er nog. Een bijzonder café met voornamelijk Afrikanen. Ik raakte aan de praat met Luc, dronken wat bier samen en hij adviseerde me een vrouw uit Kameroen te nemen. 'Het beste wat je kunt hebben' was zijn advies. Binnen zat bijna niemand, de muziek stond oorverdovend hard maar er zat één persoon de Africa Cup te kijken. Ik wachtte op een goed moment voor de foto en vluchtte weer naar buiten, maar Luc was al weg.
Nikon F3
Ultramax 400
1
Liège 1 by
Jelmer Gremmen, on Flickr
2
Liège 2 by
Jelmer Gremmen, on Flickr
Re: Café in Luik
Geplaatst: di jul 16 2019 10:48 pm
door weimaraner
De indringende blik en verweerde kop van de eerste en de wat absurd aandoende scene van de tweede, ik vind het sterke platen.
Re: Café in Luik
Geplaatst: wo jul 17 2019 6:01 pm
door JJG
Dank je!
Re: Café in Luik
Geplaatst: wo jul 17 2019 6:44 pm
door bcvthul
Ik vind het twee verschillende foto's. De eerste trekt mij erg door de blik van de man. De twee trekt mij ook door kleur en compositie.
Wel moet ik zeggen dat het erg ruis-ge foto's zijn (mij te ruis-ig) en de witte rand bij (zeker bij de eerste foto) vind ik te dik.
Re: Café in Luik
Geplaatst: wo jul 17 2019 6:48 pm
door EdvandeZilver
bcvthul schreef:Ik vind het twee verschillende foto's. De eerste trekt mij erg door de blik van de man. De twee trekt mij ook door kleur en compositie.
Wel moet ik zeggen dat het erg ruis-ge foto's zijn (mij te ruis-ig) en de witte rand bij (zeker bij de eerste foto) vind ik te dik.
Nikon F3 - Ultramax 400 - geen ruis, maar korrel.
Re: Café in Luik
Geplaatst: wo jul 17 2019 7:25 pm
door JJG
Inderdaad korrel.
Zal een kwestie van smaak zijn. Ik ben dol op het organische beeld van film. Dat kan ook gerust korrelvrij zijn, maar dat is niet wat ik zoek.
Re: Café in Luik
Geplaatst: wo jul 17 2019 9:33 pm
door Peter
Oh, gaaf dit
Mooi verhaal
Re: Café in Luik
Geplaatst: wo jul 31 2019 9:42 pm
door Frankie
Eens met Weimaraner. Mooi dat je de platen dit keer verbindt door je tekst.
Bij de tweede zou ik de deurpost croppen. Die haalt, voor mij, net de focus op de kijklijn van de man naar de tv iets teveel weg. Verder een gaaf beeld door het interieur, de kleuren, de reflectie, de Africacup (?), de plankdragers ! enz. Een lekker kijkzoekplaatje.