Pagina 1 van 2
Weekopdracht 25 - Beoordelen foto's
Geplaatst: vr jan 25 2008 5:26 pm
door roel
Kies in de poll de beste inzending. Je kunt stemmen van 25-01-08 t/m 08-02-08. Tot het begin van de avond van 08-02 kun je stemmen, daarna start de beoordeling van de volgende weekopdracht.
Mocht je dat nog niet gedaan hebben, lees eerst de beschrijving en regels van de opdracht:
Beschrijving weekopdracht
Let wel, het topic is enkel om je keuze te onderbouwen, niet om in discussie te gaan over andermans beoordeling.
Tip: handig om twee browserschermen te openen, één met de foto's en één met de poll. De foto's staan
hier
Geplaatst: vr jan 25 2008 5:31 pm
door Gino
Mijn stem gaat naar Irwan, de foto laad het duidelijkst fileleed zijn in mijn optiek.
Vind de foto van Arabia grappig en goed gezien maar helaas geen fileleed.
De foto van Frederix vind ik technisch goed geslaagd maar ook daar geen fileleed, gewoon file (denk je wellicht anders over als je derin staat maar goed).
Mvg, Gino

Geplaatst: vr jan 25 2008 5:56 pm
door yoyo
Mijn stem gaat naar Arabia.
Humor.
Met z'n alle met een camper in een dorpsfile. En als je dan het dorp niet uitkomt dan zet je de boel maar op in de berm, vlak voor de buren.

Geplaatst: vr jan 25 2008 6:03 pm
door mikemix
Arabia, bizarre foto, zo lekker Hollands.
Geplaatst: vr jan 25 2008 6:04 pm
door The-Boss
Frederix, heeft wel wat met die kleuren, en spreekt mij erg aan.
Pierre

Re: Weekopdracht 25 - Beoordelen foto's
Geplaatst: vr jan 25 2008 6:11 pm
door Frederix
Er is in deze serie niet echt fileleed te zien.
Ik heb heel even gedacht aan de foto van Pancarans. Dat is wel leed, maar geen FILE-leed (wel de oorzaak ervan). Ook heb ik gedacht aan de tweede foto van Knors. Hoewel dit een fraaie foto is, is het geen fileleed. Het is eerder fileleedvermaak (=ik rijd lekker wel lol) . . .
Uiteindelijk ben ik terechtgekomen bij Yoyo. Gek wordt je van die files, vooral als het regent. Dat heeft Yoyo mooi uitgebeeld in zijn foto. Mijn stem gaat dus naar Yoyo.
Geplaatst: vr jan 25 2008 6:37 pm
door Fera Albi
Fred heeft voor mij de mooiste foto deze keer, met Yoyo een goede tweede.
Geplaatst: vr jan 25 2008 7:10 pm
door Arabia
Ik kies voor Yoyo. Mooie, sprekende plaat.
Zat te tewijfelen tussen Frederix en Yoyo en dus gekozen voor Yoyo
Ook vanwege het mystieke.
Groet'n
Lawrence
Geplaatst: vr jan 25 2008 9:28 pm
door Polling
Maud, door de keuze van de spiegel een mooie, aparte foto.
Geplaatst: vr jan 25 2008 9:34 pm
door fremitus
Frederix. Foto trekt aan je. Niet echt fileleed maar wel optische illusie van beweging. Knap.
Geplaatst: vr jan 25 2008 10:41 pm
door Pancarans
Ook ik ga voor Maud, de foto van Frederix is genomen voor een verkeerslicht wat op groen staat en ja er staat meestal wel een rijtje voor een verkeerslicht. Op zich een sfeervolle opname.
De plaat van Maud is fraai gezien en laat inderdaad file zien.
Irwan
Geplaatst: vr jan 25 2008 10:49 pm
door roeree
Mijn stem gaat naar Maud, origineel geschoten.
Gr. Raymond
Geplaatst: zo jan 27 2008 1:11 pm
door Knors
Voor mij gaf Pancaran zowel het leed als de file het beste weer. Hoewel de file zelf niet direct zichtbaar weet ieder automobilist uit ervaring dat hier wel sprake moet zijn geweest van een super file.
Vond ook die van Arabia voor wat betreft de file erg leuk maar het leed zal niet gelden voor de aanwezigen in de rij!
Geplaatst: zo jan 27 2008 4:20 pm
door Nicole
Mijn stem gaat naar Robin.
Geplaatst: ma jan 28 2008 1:51 pm
door McMelloW
Mooie foto van slapend kind met nog net een stuk vrachtwagen door de achterruit.