Pagina 1 van 1

Retro Future

Geplaatst: di mei 30 2023 12:11 am
door ReneG
Vandaag een bezoekje gebracht aan de tentoonstelling 'Retro Future' in het Evoluon te Eindhoven. Ik had er geen grote verwachtingen van, maar ik was aangenaam verrast. Het was een interessante tentoonstelling die een lust voor het oog bleek te zijn (en dus ook voor de fotograaf). Bij deze een korte impressie, afgewisseld of aangevuld met wat typische stijlelementen van het Evoluon.

1.
Afbeelding

2.
Afbeelding

3.
Afbeelding

4.
Afbeelding

5.
Afbeelding

6.
Afbeelding

7.
Afbeelding

8.
Afbeelding

9.
Afbeelding

10.
Afbeelding

11.
Afbeelding

12.
Afbeelding

13.
Afbeelding

14.
Afbeelding

15.
Afbeelding

16.
Afbeelding

17.
Afbeelding

Re: Retro Future

Geplaatst: di mei 30 2023 12:31 am
door Skippy
Gave tentoonstelling en bijzonder goed gefotografeerd. Bedankt voor het posten René.

Re: Retro Future

Geplaatst: di mei 30 2023 1:22 am
door Patrick
Inderdaad. Dat!

Re: Retro Future

Geplaatst: di mei 30 2023 7:57 am
door Vincent
Interessante expositie, die gaat zeker op mijn lijstje! Dank voor het delen, erg fraai vastgelegd ook en verzorgd afgewerkt!

Complimenten.

Re: Retro Future

Geplaatst: di mei 30 2023 8:31 am
door Gemmageluk60
Heel mooi in beeld gebracht.
Alleen krijg ik van die mega-flats wel de kriebels.

Re: Retro Future

Geplaatst: di mei 30 2023 9:00 am
door Karina2
De exposant kan zich geen betere reclame wensen. Trekt nu al extra kijkers/bezoekers en staat ook bij mij op het lijstje.

Re: Retro Future

Geplaatst: di mei 30 2023 9:22 am
door schilder
Mooie serie

Re: Retro Future

Geplaatst: di mei 30 2023 3:49 pm
door jan24
Zeker een prachtserie.
Edoch, is deze expositie permanent? kan op de site van Evoluon niets hieromtrent vinden.
En is fotograferen toegestaan. Met eventuele restricties, denk aan flitsen en gebruik statief.

Re: Retro Future

Geplaatst: di mei 30 2023 4:52 pm
door ReneG
Bedankt voor de leuke reacties, ik ben zelf ook erg blij met het resultaat.
jan24 schreef:Zeker een prachtserie.
Edoch, is deze expositie permanent? kan op de site van Evoluon niets hieromtrent vinden.
En is fotograferen toegestaan. Met eventuele restricties, denk aan flitsen en gebruik statief.
Voor diegenen die er naartoe willen:
  • De expositie is verlengd maar stopt op 3 september 2023. Zie: https://nextnature.net/retrofuture?gcli ... gLqofD_BwE
  • Er wordt op de website niets vermeld over fotografie of het gebruik van de foto's. Ik heb ter plekke gevraagd of ik mocht fotograferen, dat was geen probleem. Ik had echter alleen een camera en 2 lenzen bij in een kleine tas. Ik weet niet of statieven of rugzakken mogen. Er zijn een beperkt aantal kleine lockers. Mijn ervaring dat het evoluon meestal niet moeilijk doet, maar het zal ook van de exposant afhangen.
  • De ruimte is vrij donker, maar de objecten zelf zijn redelijk verlicht. Ik zou daar denk ik niet met een flitser aan de slag gaan om de boel te belichten, direct licht gaat bij veel objecten averechts werken en er is vaak niets om vanaf te bouncen. Voor creatieve effecten kan het misschien wel iets toevoegen.
  • Ik kon goed uit de voeten met ISO1600 of ISO3200 op f/4 of kleiner. Sluitertijd meestal rond 1/50e. Er zijn ook weinig bewegende onderwerpen, dat scheelt.
  • Tel anderhalf uur voor een bezoek aan de expositie.
Neem hoe dan ook een groothoek lens mee!

Re: Retro Future

Geplaatst: di mei 30 2023 5:10 pm
door Karina2
Dank voor de aanvullende info en tips