Pagina 1 van 1

Photo slideshow weergave in 16:9

Geplaatst: do sep 19 2024 2:51 pm
door jan24
Kennen jullie een dergelijk programma met deze optie?

Ik heb Movavi Photoshow. De optie 16:9 zit er wel in, maar de weergave blijft 4:3. Of ik doe iets verkeerd.
Ook even gestoeid met Magix Photo 2025, deze heeft wel die optie, waarbij de foto's worden aangepast. Prachtig op je breedbeeld. Maar is een onhandig programma in vergelijk met mijn Movavi. En loopt ook vast.
Proshow Gold had dit ook, maar wordt niet meer ondersteund.

Re: Photo slideshow weergave in 16:9

Geplaatst: do sep 19 2024 8:30 pm
door Brutus
Lightroom?

Re: Photo slideshow weergave in 16:9

Geplaatst: do sep 19 2024 8:48 pm
door jan24
LR is een optie, maar zo zijn er meer, Windows bijvoorbeeld, maar wel zeer beperkt in de mogelijkheden. Daarom zoek ik een specifiek op slideshow gericht programma met de mogelijkheid van 16:9 weergave.

Re: Photo slideshow weergave in 16:9

Geplaatst: zo sep 22 2024 9:52 am
door jan24
Ik heb de oplossing eindelijk gevonden in Pro Show Producer.

Bij slides heb je de keuze uit fill frame en fit to frame.
De eerste past de opname aan en dus 16:9.
Wel met die opmerking dat je vooraf bij het fotograferen hier rekening mee houdt i.v.m. het feit dat de foto wordt bijgesneden. Bij landschappen wat minder kritisch maar in andere gevallen de foto wat ruim kaderen.