Pagina 1 van 1

inloggen NX Studio

Geplaatst: do apr 24 2025 12:40 pm
door iteboersma
Bij het updaten van NX studio moet ik nu inloggen, waarschijnlijk is dit nu nodig, ik heb denk ik een account aangemaakt om in te loggen, na inloggen kreeg ik te zien dat het niet goed gegaan was, ik heb een bevestiging gekregen van Nikon met een code welke ik op mijn mail heb gekregen, maar omdat er iets fout is gegaan willen ze mij een nieuwe code sturen, maar dan naar een alternatief emailadres, maar die heb ik niet, ik zou niet weten hoe nu te handelen, ik heb altijd met genoegen met NX studio gewerkt, maar dat is nu abrupt afgelopen door fratsen van Nikon, ik kan nu ook mijn foto's niet meer terug zien!
Ik hoop dat er iemand weet hoe ik moet handelen om NX studio weer aan de praat krijg.
bij voorbaat dank.
Ite Boersma

Re: inloggen NX Studio

Geplaatst: do apr 24 2025 3:19 pm
door MartiNikon
Op de Nikon download pagina is versie 1.8 ook nog steeds te downloaden. Mogelijk helpt dat om je foto's in ieder geval veiligstellen.
Bij installatie van versie 1.9 werd mij de mogelijkheid geboden om in te loggen via mijn Google account, hetgeen probleemloos verliep.
Ik zit bij Ziggo en mag daar 5 email-adressen aanvragen, ik gebruik er maar één, maar dat zou voor mij het genoemde alternatieve email-adres kunnen betekenen.
Ik weet niet of uw telecom-provider deze mogelijkheid ook heeft. Succes in ieder geval.

Re: inloggen NX Studio

Geplaatst: do apr 24 2025 4:25 pm
door FreddyCeuppens
Ik heb al lang een nikon account.
Inloggen was geen probleem, en alles blijft vlot werken.
Waarschijnlijk is dat om de nikon image space meer te integreren in NX studio.

Freddy

Re: inloggen NX Studio

Geplaatst: wo apr 30 2025 9:44 am
door iteboersma
Hartelijk dank voor jullie reacties, ik heb inmiddels versie 1.8 gedownload, ik moest daarvoor eerst wel versie 1.9 verwijderen, maar het werkt allemaal weer prima!

Re: inloggen NX Studio

Geplaatst: wo apr 30 2025 2:48 pm
door MartiNikon
iteboersma schreef: wo apr 30 2025 9:44 am Hartelijk dank voor jullie reacties, ik heb inmiddels versie 1.8 gedownload, ik moest daarvoor eerst wel versie 1.9 verwijderen, maar het werkt allemaal weer prima!
Gelukkig maar. Bij upgraden van een software pakket, probeer ik in ieder geval ook een kopie te behouden van de huidige, goedwerkende versie. Kost enige schijfruimte (maar wat kost een 1TB tegenwoordig nog), maar ik kan dan altijd terug naar de vorige, werkende, situatie.

Re: inloggen NX Studio

Geplaatst: do mei 01 2025 7:40 pm
door henkk
Hetzelfde probleem hier. Via Nikon mail support te zien gekregen dat je een 'Nikon ID' moet hebben; dat is wat anders dan een Nikon account. Wel verwarrend. Aanvragen gaat oa via Nikon Image Space. Men vraagt ook een product aan te melden (1 is voldoende).
Maar goed, de nieuwste versie werkt.

Re: inloggen NX Studio

Geplaatst: do mei 08 2025 9:52 am
door henkk
En dat moeten inloggen is blijkbaar maar eenmalig, want vandaag startte NX Studio onmiddellijk.

Re: inloggen NX Studio

Geplaatst: do mei 08 2025 12:57 pm
door Tony D
Draadje verplaatst naar het juiste subforum

Ton, moderator