Pagina 1 van 1

MO september 2025, Plaatsen foto's ‘Rivieren’

Geplaatst: ma sep 01 2025 11:44 pm
door josti
De eerste ‘R' zit in de maand; september en dus een hebben we een nieuwe maandopdracht. De winnaar van augustus (Theoj) laat het aandragen van het thema deze keer aan mij over. Dat betekent dat ik de reservelijst met onderwerpen tevoorschijn heb gehaald en deze eens bekeken heb. In juli heb ik al fietsend langs de Rijn mijn vakantie gevierd en vaak mooie momenten langs en op de Rijn vastgelegd en laat nu op de reservelijst ook het thema ‘Rivieren staan. Dus… Helaas kan ik de foto’s die ik in die vakantie maakte niet gebruiken want dat was in -zoals gezegd- juli terwijl we bij de maandopdracht altijd een foto willen zien die in de maand zelf (nu dus september 2025) is gemaakt. Dat wordt nog een tochtje vrees ik :D .
Het nieuwe thema voor de maandopdracht van september 2025: is dan ook ’Rivieren'.
Deze keer een opdracht die in mijn ogen niet al te moeilijk is en voor iedereen die mee wil doen de mogelijkheid biedt om op niet al te grote afstand een fraaie foto te maken. Je mag het thema ruim interpreteren, zolang maar duidelijk is dat de foto bij of op een rivier gemaakt is. De foto moet uiteraard in de huidige maand, september 2025, gemaakt zijn!
Lees ook nog even het informatiedraadje bij de maandopdracht (met daarin nu ook een verwijzing naar het AI-beleid van NCN) voordat je een foto plaatst en denk aan het zichtbaar maken van je exif-gegevens. Het liefst via een link onder je foto of door te klikken op de foto. Check of dat goed is gegaan bij het plaatsen van je foto! Foto's zonder exif-gegevens worden voor de poll online komt, verwijderd!
Je kunt jouw foto tot en met 30 september 2025 inzenden.

Succes en groet, Jos

Hier kan je nalezen hoe je foto's moet plaatsen en vind je wat achtergrondinformatie over de maandopdracht. Daar vind je ook de voorwaarden om mee te kunnen doen.
Klik hier op stemmen om naar de poll van de maandopdracht van de maand augustus 2025 te gaan met het thema ’Nature in motion'. Breng daar je stem uit op jouw favoriete foto van de maand augustus 2025.

Re: MO september 2025, Plaatsen foto's ‘Rivieren’

Geplaatst: di sep 02 2025 7:18 pm
door Hester
Dat worden dus 15 foto's van de Berkel 😀😀

Re: MO september 2025, Plaatsen foto's ‘Rivieren’

Geplaatst: di sep 02 2025 7:26 pm
door josti
Haha, dat is een mooie gelegenheid voor de deelnemers, maar gelukkig hebben we in Nederland nog een paar rivieren en misschien zijn er nog ncn’ers op vakantie bij een mooie rivier

Re: MO september 2025, Plaatsen foto's ‘Rivieren’

Geplaatst: do sep 04 2025 10:53 pm
door Ssas
Het lek in de dijk is gedicht.

Afbeelding

Het origineel (betere kwaliteit) en de exif staan hier op: Zoom

Re: MO september 2025, Plaatsen foto's ‘Rivieren’

Geplaatst: vr sep 05 2025 6:27 pm
door josti
@Ssas: ik heb je berichtje onder je foto even aangepast door een link maar het origineel van je foto en de exif toe te voegen.

Re: MO september 2025, Plaatsen foto's ‘Rivieren’

Geplaatst: vr sep 05 2025 10:30 pm
door Tony D
Als het Lek in de dijk dicht is, kan hij toch weer open?

Ton

Re: MO september 2025, Plaatsen foto's ‘Rivieren’

Geplaatst: zo sep 07 2025 4:25 pm
door ThvdB
Afbeelding Berkel bij Almen

Re: MO september 2025, Plaatsen foto's ‘Rivieren’

Geplaatst: vr sep 12 2025 5:13 pm
door henkk
Het is toch niet de Berkel geworden maar een andere rivier die mij na aan het hart ligt:
Afbeelding_HK08159_bewerkt-1 by Henk Kohsiek, on Flickr
De Spiegelwaal vanaf eiland Veur-Lent, met op de achtergrond Waalbrug 'De Oversteek'.

Re: MO september 2025, Plaatsen foto's ‘Rivieren’

Geplaatst: zo sep 14 2025 12:27 pm
door Hester
De IJssel bijna in volle breedte voordat het blauwe uur begint, waarbij het zachte licht en de reflecties de sfeer van het rivierlandschap versterken.

Afbeelding by Hester Wichers Hoeth, on Flickr