Pagina 1 van 1

MO mei 2026, Beoordelen foto's ‘Gefeliciteerd!’

Geplaatst: ma jun 01 2026 10:34 pm
door josti
Hallo allemaal,
Gisteren sloot de maandopdracht van mei 2026 en dus is het vandaag weer tijd voor de poll om de beste foto te kiezen. Deze maand slechts vijf fotografen die voldoende inspiratie kregen bij dit thema. Dat is het laagste aantal sinds jaren... Hopelijk hebben jullie de volgende keer meer inspiratie! De vijf foto's doen ale vijf mee in de poll om de eretitel 'foto van de maand’ in de wacht te slepen. De inzenders hartelijk dank voor jullie inspanning, creativiteit en deelname :thumbup: .
De poll staat hierboven klaar om in te vullen. Je mag één of twee foto's kiezen die je het mooiste of het beste vindt. De tweede hoeft niet, maar is vooral voor ‘als je niet kunt kiezen’. De foto's zijn te zien door op de link (verderop in dit bericht) te klikken. Bekijk en beoordeel de foto’s. Neem in je oordeel mee hoe het thema in de foto is verwerkt, de originaliteit, de compositie, het kleurgebruik, de technische kwaliteit van de foto, zit er humor in de foto, etc. Kies de foto(’s) die volgens jou op de eerste plaats hoort (horen) te staan. Als je er twee kiest, klik dan pas op verzenden als je beide foto’s gekozen hebt want je kan niet twee keer op verzenden klikken! Het is aan jou om een keus te maken.
Breng je stem uit op de foto(’s) van jouw voorkeur. Je mag je stem zoals altijd motiveren, niet verplicht maar leuk en leerzaam voor de makers van de foto's.
Je kunt je stem uitbrengen tot en met 21 juni 2026 22.30 uur.
De ingezonden foto's voor het thema ’Gefeliciteerd!’ vind je hier.
De winnende foto's van 2026 staan na afloop van de polls in dit draadje.
De foto's die de maandopdrachten van 2017 tot en met 2025 hebben gewonnen, vind je via deze link in het archief van de Maandopdrachten. En tenslotte vind je in dit draadje de foto's die gekozen zijn als foto van het jaar van de maandopdrachten van afgelopen jaren (2015 en verder).

Groet, Jos