Pagina 1 van 2

Wortels en Beek *update* Originelen bijgeplaatst...

Geplaatst: za feb 23 2008 10:08 pm
door roeree
Na het gigantische aantal reacties op mijn vogels uit Eerbeek (precies 1, waarvoor dank unga) ben ik benieuw of hier wel reactie op gaat komen.


foto 1 Wortels

Afbeelding


foto 2 Twee Werelden

Afbeelding


foto 3 Wortels onbewerkt

Afbeelding


foto 4 Twee Werelden onbewerkt

Afbeelding


Laat maar horen.

Groeten Raymond

Geplaatst: za feb 23 2008 10:21 pm
door Paul Demo
Vind de kleuren niet echt super. De footo van de beek had wat mij betreft wat breder gemogen.

Geplaatst: za feb 23 2008 10:31 pm
door Tammo Schut
Nou, dit worden dan minstens twee reacties :)
Foto 1 , wel bijzonder zulke wortels, maar niet echt een mooie foto.
Foto 2 . mooi ! Met een goede compositie.

Tammo

Geplaatst: za feb 23 2008 11:00 pm
door PeterG
Foto 1: in eerste instantie registreren de weke delen in mijn schedel op de foto een grijze wirwar massa. Als ik echter wat langer bij de foto stilsta ga ik er steeds meer in zien. Echt zwart/wit had deze foto misschien meer kracht gegeven. Een foto die mij wel kan bekoren.

Foto 2: Zit wat meer kleur in. Echter in mijn beleving wordt de rechterzijde (de kant waarheen het water "verdwijnt") geblokt door de massieve boom en de aarden wal. Als het water met een bocht naar rechts was afgebogen had het wellicht meer kracht gehad. Nu zijn het naar mjn mening echt twee aparte delen op de foto en twee aparte werelden. De titel is voor mij daarom wel juist. Als geheel spreekt het me niet aan.

Technisch in mijn beleving perfecte foto's.

Peter

Re: Wortels en Beek

Geplaatst: za feb 23 2008 11:03 pm
door k.hendrik
roeree schreef:Na het gigantische aantal reacties op mijn vogels uit Eerbeek (precies 1, waarvoor dank unga) ben ik benieuw of hier wel reactie op gaat komen.


foto 1 Wortels

Afbeelding


foto 2 Twee Werelden

Afbeelding


Laat maar horen.

Groeten Raymond
Wat een gemelk om aandacht !
neem een biertje :D
& de vgl x betere foto's :oops:

vrgr

Geplaatst: za feb 23 2008 11:33 pm
door Jolanda
Roeree,

point taken, comment added!

Bij deze serie weet ik het niet zo goed te verwoorden, maar eigenlijk mis ik gewoon kleur..... Ik kan me niet herinneren dat ik dat bij eerdere foto's van jou ook had. Als ik nog denk aan de vogels (reiger?) tussen al die leliebladeren op het water, dan herinner ik me heel goed die felle groene kleur. In de serie van de vogels en deze serie lijkt het contrast teruggeschroefd, correct me if I am wrong...

Groeten
Jolanda

Geplaatst: zo feb 24 2008 12:16 am
door roeree
Allemaal bedankt voor de reacties.

Dat de kleuren anders zijn klopt. Ik ben aan het spelen geweest met een z/w foto door de kleurenfoto heen.

Ik vond dat bij deze foto's erg mooi omdat er een wat abstract sfeertje ontstaat, maar gelukkig: smaken verschillen!

@ Jolanda -> Bij de serie van de vogels en dan het verschil met die Ralreiger uit de andere serie is het verschil tussen zomers volle zonlicht en winters licht tussen de bomen.

En uhh K.Hendrik bedankt voor je opbouwende kritiek en commentaar... daar wordt het vast beter van.. proost !

Groeten Raymond

Geplaatst: zo feb 24 2008 12:27 am
door GdP
Foto 1 is gewoon bizar. Hoe kan het zo groeien.

De tweede foto vind ik prachtig. Het geeft volgens mij de sfeer terplekke goed weer, en een mooie compositie.

Geplaatst: zo feb 24 2008 8:59 am
door Cees
Beide foto's hebben hun eigen 'bijzonderheid', door de verschillende commentaren al benoemd. Vind # 1 inderdaad iets bizars hebben, # 2 vind ik de in de oneindigheid verdwijnende beek wel mooi.

Geplaatst: zo feb 24 2008 10:29 am
door Tammo Schut
k. hendrik;
Als je een foto post , doe je dat niet om aandacht te vragen maar om gedegen commentaar te krijgen. Goed of slecht. Krijg je die niet dan is het forum nalatig. We posten om commentaar te krijgen en daar is niks mis mee.

Tammo

Geplaatst: zo feb 24 2008 12:50 pm
door CorH
Raymond,

Met compositie heb ik geen probleem.
Wat weinig contrast denk ik voor zowel kleur als zw/w.

Geplaatst: zo feb 24 2008 1:00 pm
door Maud
Compositie bij 2 heel mooi en bij foto 1 blijf ik wel kijken hoe alles groeit. Dus hij spreekt aan maar door de kleuren word hij beetje saai wat hij eigenlijk niet is..

Probeer eens wat kleur!

Gr.
Maud

Geplaatst: zo feb 24 2008 1:21 pm
door roeree
Omdat ik merk dat er toch wel wat commentaar op mijn bewerkingen is plaats ik toch ook maar even de originelen.

Graag hoor ik wat jullie hier van vinden, ook t.o.v. de bewerkingen.

In ieder geval iedereen bedankt voor de reacties tot dusver.

foto 3 Wortels onbewerkt

Afbeelding
Afbeelding


Foto 4 Twee Werelden onbewerkt

Afbeelding
Afbeelding

Groeten Raymond

Geplaatst: zo feb 24 2008 2:56 pm
door Paul Demo
Ik moet toegeven dat ik de originelen mooier vind.

Geplaatst: zo feb 24 2008 2:59 pm
door Jolanda
Raymond,

van de wortels vind ik toch (!) de bewerkte versie mooier. Van de beek vind ik het origineel sprekender en mooier.

Daar waar ik dacht kleur te missen bij de wortels, blijkt ik de gekleurde (groenere) versie gewoon minder mooi te vinden.
Bij de beek vind ik dat de mooie bronskleuren een prachtige sfeer aan de foto geven.

Jolanda

ps: jouw opmerking mbt zomerzon en winterzon begrijp ik, maar toch zag ik een verschil in kleur en kon dat niet plaatsen. Vandaar mijn opmerkingen.