Pagina 1 van 1
Interieur Ernst & Young Amsterdam
Geplaatst: do apr 10 2008 5:01 pm
door wouterboon
Pancaran's schreef:
Heb je trouwens al de tijd gehad en gelegenheid gekregen voor platen van het interieur?
Groet,
Irwan
Omdat Irwan in een ander topic (ff zoeken op Ernst & Young Zuidas) gevraagd had om foto's van het interieur van EY Amsterdam, hierbij enkele foto's. Let aub niet op de kwaliteit van de foto's, ze zijn genomen met mijn Coolpix (die me soms zwaar tegenvalt qua ruis), in een snel moment... Mocht ik ooit de tijd hebben, dan zal ik proberen betere foto's te posten.
Komen ze:
1) Centrale entreehal
2) Centrale entreehal (zogenaamd diagrid in gevel duidelijk zichtbaar)
3) Bar in Living Room (soort ontspanningsruimte/ontmoetingsruimte met 100-tal waterflessen)
4) Andere kant, richting zitgedeelte
5) Zogenaamde uitgifte eilanden in restaurant
6) 'Zitje' in Living Room
7) Nog een bar met flessen (met LED'jes erachter), maar dan onder Auditorium
Ik heb er nog veeeeeeel meer, maar dan meer tijdens de bouw, nog slechtere kwaliteit en niet zo interessant om hier te laten zien.
Tot slot: interieurontwerp is van Merkx + Girod, pand zelf is van (sir) Norman Foster (Foster + Partners)
Groeten,
Wouter
Geplaatst: do apr 10 2008 5:33 pm
door Tammo Schut
Ja, dat interieur vraag naar echte foto's
Daar zit je nu aan vast
Tammo
Geplaatst: do apr 10 2008 5:39 pm
door wouterboon
Haha, [slik] eerst maar eens zorgen dat dat pand definitief af is...
Maar ik zal zeker, als ik de 'echte' foto's heb gemaakt, deze hier laten zien.
Geplaatst: do apr 10 2008 5:43 pm
door NielsThijssen
hmmm herkenbaar... op mijn werk komen veel van die stoelen voor...
Ik weet wel dat we niets mogen fotograferen ivm rechten op het ontwerp (ja zelfs de werkvloer) die bij de interieurontwerper liggen....

Geplaatst: do apr 10 2008 5:44 pm
door MarkNauta.nl
Wat een gave locatie voor mooie shots zeg. Zoals je zelf al aangeeft, zijn de foto's niet denderend, dat moet ik beamen. Wel vind ik foto 1 trouwens erg fijn nog hoor! Maar de locatie is top en daar MOET je echt snel meer foto's van schieten.
Geplaatst: vr apr 11 2008 12:39 am
door Pancarans
Zo Wouter dat ziet er fraai uit. Al heeft de lobby ook wat van een broedmachine weg met die grote lampen

.
Heel fraai man. heb jij daar ook nog een aandeel in gehad of was het alleen de supervisie. Mocht je nog een keer die kant op gaan en een plekkie over hebben, ik hou me beleefd aanbevolen. Overigens als ze daar de foto's van mij willen hebben laat het dan even weten. Zou het best leuk vinden als ze daar wat mee doen.
Groet,
Irwan
Geplaatst: vr apr 11 2008 8:39 am
door wouterboon
Hoi Irwan,
Dank je. Die lampen zijn van Ingo Maurer, een topontwerper voor lampen. Dat geel aan de binnenkant is dus ook niet zomaar geel, maar een 'metaalsoort'
Mijn aandeel in dit geheel was het projectmanagement: Geld, Tijd, Kwaliteit, Informatieverstrekking en Organisatie (klassieke sturingsfactoren voor een projectmanager...). Ik heb met de aannemers, EY, de architecten, de adviseurs en ALLE betrokken partijen om tafel gezeten. EY was/is mijn opdrachtgever; namens hen hebben wij ons vanaf tekentafel tot en met oplevering bemoeid met het ontwerp en de realisatie.